PLANET

LYNX FTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m - pro kamerové systémy

LYNX FTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m - pro kamerové systémy

FTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m - pro kamerové systémyMěřením odpovídá kategorii 5E..

2 564 Kč Cena bez DPH: 2 119 Kč

Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+

Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+

10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbp..

3 352 Kč Cena bez DPH: 2 770 Kč

Planet FGSD-1011HP Switch, 8x 10/100 PoE, 1x TP + 1x SFP 1000Base-X, extend mód 10Mb, ESD, 802.3at

Planet FGSD-1011HP Switch, 8x 10/100 PoE, 1x TP + 1x SFP 1000Base-X, extend mód 10Mb, ESD, 802.3at

PLANET FGSD-1011HPPoE přepínač s výkonem 120W, 8x 10/100Base-TX s možností napájení dalších IEEE 802..

2 572 Kč Cena bez DPH: 2 126 Kč

Planet FGSW-1816HPS PoE switch 16x 100-TX, 2x 1000-T/SFP, PoE 802.3at

Planet FGSW-1816HPS PoE switch 16x 100-TX, 2x 1000-T/SFP, PoE 802.3at

PLANET FGSW-1816HPS-V216 portů 10/100Base-TX Ethernet portů s integrovanými IEEE 802.3af/at PoE inje..

6 589 Kč Cena bez DPH: 5 445 Kč

Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TX

Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TX

Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TXŘešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. ..

1 228 Kč Cena bez DPH: 1 015 Kč

Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TX

Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TX

Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TXŘešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. ..

1 326 Kč Cena bez DPH: 1 096 Kč

Planet FSD-1008HP Switch, PoE 8x PoE 802.3at 120W+ 2x 100Base-TX,VLAN,extend mód 10Mb/s do 250m

Planet FSD-1008HP Switch, PoE 8x PoE 802.3at 120W+ 2x 100Base-TX,VLAN,extend mód 10Mb/s do 250m

PLANET FSD-1008HP10portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 8x Power over Ethernet injektorů (napá..

1 892 Kč Cena bez DPH: 1 564 Kč

Planet FSD-503 Switch, 5x 10/100Base-TX, 10

Planet FSD-503 Switch, 5x 10/100Base-TX, 10", kov, fanless

PLANET FSD-5035portový přepínač 10/100Base-TX, automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, desktop,..

414 Kč Cena bez DPH: 342 Kč

Planet FSD-604HP Switch, 4x PoE 802.3at 60W+ 2x 100Base-TX, VLAN, extend mód 10Mb/s do 250m

Planet FSD-604HP Switch, 4x PoE 802.3at 60W+ 2x 100Base-TX, VLAN, extend mód 10Mb/s do 250m

PLANET FSD-604HP6portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáje..

1 018 Kč Cena bez DPH: 841 Kč

Planet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10

Planet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless

Planet FSD-8038portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Mi..

486 Kč Cena bez DPH: 402 Kč

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E..

1 484 Kč Cena bez DPH: 1 226 Kč

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E..

1 283 Kč Cena bez DPH: 1 060 Kč

Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode

Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode

PLANET FT-802S15Fast Ethernet přepínač 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), single mode, spojení do 15 ..

1 309 Kč Cena bez DPH: 1 082 Kč

Planet FTP kabel PlanetElite s nosným lankem, Cat5E, drát, venkovní PE+PVC, Fca, černý, 305m

Planet FTP kabel PlanetElite s nosným lankem, Cat5E, drát, venkovní PE+PVC, Fca, černý, 305m

FTP kabel PlanetElite s nosným lankem, Cat5E, drát, venkovní PE+PVC, Fca,černý, 305mTechnické inform..

4 116 Kč Cena bez DPH: 3 402 Kč

Planet FTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, Dca, šedý, 305m

Planet FTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, Dca, šedý, 305m

FTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, Dca, černý, 305mTechnické informaceKategorie:Cat5EPodporov..

2 879 Kč Cena bez DPH: 2 379 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 113 (celkem stran 8)