NETRIX

NETRIX NOVATRON GLC-FE-100FX/PN00819 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-FE-100FX/PN00819 (OEM pro Cisco)

100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMFodkaz na stránky výrobce: h..

2 545 Kč Cena bez DPH: 2 103 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-FE-100LX/PN00382 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-FE-100LX/PN00382 (OEM pro Cisco)

100BASE-LX SFP for FE port100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF..

2 545 Kč Cena bez DPH: 2 103 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-GE-100FX/PN00591 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-GE-100FX/PN00591 (OEM pro Cisco)

1 x LC Duplex Connector 100Base-FXSFP transceiver module..

3 752 Kč Cena bez DPH: 3 101 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222Product Features*Up to 1.25Gb/s data links*Duplex LC connector*1310nm Fabr..

1 894 Kč Cena bez DPH: 1 565 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF,1000BASE-LX/LH long-wavelength; with..

1 894 Kč Cena bez DPH: 1 565 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-SX-MM/PN00221 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-SX-MM/PN00221 (OEM pro Cisco)

Rozšiřující modul 1000Base-SX s LC konektorem určený pro kompatibilní gigabitové zařízení jako např...

1 437 Kč Cena bez DPH: 1 188 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM..

1 437 Kč Cena bez DPH: 1 188 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-T/PN00220 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON GLC-T/PN00220 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-T/PN00220 (OEM pro Cisco)PartNumber: GLC-T/PN00220..

1 894 Kč Cena bez DPH: 1 565 Kč

NETRIX NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)

NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)PartNumber: SFP-10G-LR/PN03306..

3 230 Kč Cena bez DPH: 2 669 Kč

NETRIX NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF..

8 087 Kč Cena bez DPH: 6 683 Kč

NETRIX NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interfa..

1 894 Kč Cena bez DPH: 1 565 Kč

NETRIX NOVATRON SFP-10G-T-X

NETRIX NOVATRON SFP-10G-T-X

Moduly Cisco 10GBASE SFP + vám nabízejí širokou škálu možností připojení 10 Gigabit Ethernet pro dat..

5 382 Kč Cena bez DPH: 4 448 Kč

NETRIX NOVATRON WS-G5483/PN00443 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON WS-G5483/PN00443 (OEM pro Cisco)

NOVATRON WS-G5483/PN00443 (OEM pro Cisco)PartNumber: WS-G5483/PN00443..

2 122 Kč Cena bez DPH: 1 754 Kč

NETRIX NOVATRON WS-G5484/PN00415 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON WS-G5484/PN00415 (OEM pro Cisco)

Cisco 1000BASE-SX GBICThe Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber (MMF)..

1 568 Kč Cena bez DPH: 1 296 Kč

NETRIX NOVATRON WS-G5486/PN00414 (OEM pro Cisco)

NETRIX NOVATRON WS-G5486/PN00414 (OEM pro Cisco)

NOVATRON WS-G5486/PN00414 (OEM pro Cisco)PartNumber: WS-G5486/PN00414..

1 894 Kč Cena bez DPH: 1 565 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 18 (celkem stran 2)

Funkční a výkonnostní cookies

Jedná se o soubory, které jsou bezprostředně zapotřebí k zajištění základních funkcí webové stránky, případně vylepšují a zefektivňují funkce webových stránek. Funkční soubory cookie umožňují např. funkci nákupního košíku či průběžné ukládání objednávkového formuláře. Část těchto cookies je vzhledem ke své podstatě a účelu povolena i bez souhlasu neboť jsou nezbytné pro základní fungování eshopu. Cookies, které přidávají dodatečné funkce např. zapamatování si v minulosti vybrané předvolby nebo urychlení požadavku, se tímto tlačítkem vypnou. Tím se vypnou i některé dodatečné funkce.

Statistické cookies

Pro analýzu návštěvnosti používáme cookies Google Analytics. Cookies Google Analytics nám umožňují generovat statistiky a přehledy návštěvnosti vč. používání různých prvků, které nám pomáhají při tvorbě našich internetových stránek. Google převádí a ukládá Cookies na serverech ve Spojených státech. Vypnutím tohoto nastavení si zvolíte anonymizaci IP adresy. Google anonymizuje (v případě členských států Evropské unie) a rovněž dalších stran Dohody o Evropském hospodářském prostoru posledních osm čísel IP adresy. Pouze ve výjimečných případech je zasílána a ukládána celá IP adresa na servery Google v USA. Google používá tyto informace jako zástupce poskytovatelů webových stránek pro analýzu toho, jak webové stránky používáte. Pro provozovatele internetových stránek/aplikací připravuje zprávy o aktivitě návštěvníků na stránkách a poskytuje jim s tímto související služby, týkající se většiny aktivit návštěvníků na webu. Google nespojuje Vaši IP adresu s jinými osobními údaji, které Google shromažďuje.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd..