SIGNAMAX

SIGNAMAX 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. ..

194 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

SIGNAMAX 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kab..

201 Kč Cena bez DPH: 166 Kč

SIGNAMAX 100-36MM 10G XFP optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-36MM 10G XFP optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant ..

285 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)