SIGNAMAX

SIGNAMAX 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. ..

195 Kč Cena bez DPH: 161 Kč

SIGNAMAX 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabel..

214 Kč Cena bez DPH: 177 Kč

SIGNAMAX 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kab..

195 Kč Cena bez DPH: 161 Kč

SIGNAMAX 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optic..

224 Kč Cena bez DPH: 185 Kč

SIGNAMAX 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optic..

267 Kč Cena bez DPH: 221 Kč

SIGNAMAX 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo..

219 Kč Cena bez DPH: 181 Kč

SIGNAMAX 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo..

224 Kč Cena bez DPH: 185 Kč

SIGNAMAX 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo..

322 Kč Cena bez DPH: 266 Kč

SIGNAMAX 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo..

500 Kč Cena bez DPH: 413 Kč

SIGNAMAX 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely..

315 Kč Cena bez DPH: 260 Kč

SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely..

494 Kč Cena bez DPH: 408 Kč

SIGNAMAX 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp.

100-35SRJ je 10Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací a podpor..

1 454 Kč Cena bez DPH: 1 202 Kč

SIGNAMAX 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10k..

689 Kč Cena bez DPH: 569 Kč

SIGNAMAX 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

SIGNAMAX 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10k..

689 Kč Cena bez DPH: 569 Kč

Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)