OEM

OEM 10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V

OEM 10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elektroni..

360 Kč Cena bez DPH: 298 Kč

OEM 10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V

OEM 10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elektroni..

360 Kč Cena bez DPH: 298 Kč

OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear

OEM 10GE SR SFP+ LC, short reach SFP for Netgear

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , N..

1 525 Kč Cena bez DPH: 1 261 Kč

OEM 12-vláknový 50/125 OM4 LSOH Dca, CLT gelový UNIV

OEM 12-vláknový 50/125 OM4 LSOH Dca, CLT gelový UNIV

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech.Popis produktu:Univerzální ..

58 Kč Cena bez DPH: 48 Kč

OEM 19

OEM 19" čelo do optické vany 12xSC simplex

Popis produktu:12xSC panel pro 19" Optická vana černá(je možné také osadit LC duplex spojkami)..

102 Kč Cena bez DPH: 84 Kč

OEM 19

OEM 19" čelo do optické vany 24xSC DUPLEX černá s aretací výsuvu šroubem

19" čelo do optické vany 24xSC DUPLEX černá s aretací výsuvu šroubem..

102 Kč Cena bez DPH: 84 Kč

OEM 19

OEM 19" čelo do optické vany 24xSC SIMPLEX černá

19" čelo do optické vany 24xSC SIMPLEX černá..

114 Kč Cena bez DPH: 95 Kč

OEM 19

OEM 19" napájecí panel OC 5x230V+2xIEC 2m PPO SW Black

PŘEHLED• 19" napájecí panel OC 5x230V+2xIEC -2m PPO SW Black• 7 zásuvek x 230V z toho 5x French soke..

706 Kč Cena bez DPH: 584 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 12xSC černá aretace plastovým klipem

19" Optická vana 12xSC černáHloubka vany 25cm.Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g...

774 Kč Cena bez DPH: 639 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 24xSC černá aretace plastovým klipem

19" Optická vana 24xSC černáHloubka vany 25cm.Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g...

774 Kč Cena bez DPH: 639 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 12xSC Duplex vč. kazety

19" Optická vana 12xSC Duplex vč. kazetyOptická výsuvná vana (19" výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19" ..

755 Kč Cena bez DPH: 624 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 12xSC simplex včetně kazety černá,aretace výsuvu šroubem

19" Optická vana 12xSC simplex včetně kazety černá, aretace výsuvu šroubemPOPIS PRODUKTU19" Optická ..

774 Kč Cena bez DPH: 639 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedá

Popis produktu:19" Optická vana 24xSC šedáHloubka vany: 25cm.Váha vany s kazetami: 2,3kg; čelo vany..

774 Kč Cena bez DPH: 639 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedá

19" Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedáPOPIS PRODUKTU19" Optická vana 12xSC šedáHloubka v..

774 Kč Cena bez DPH: 639 Kč

OEM 19

OEM 19" Optická vana 12xST simplex včetně kazety černá

19" optická vana černávýška: 1Ušířka: 19"hloubka: 240 mmbližší informace v kartě Download..

774 Kč Cena bez DPH: 639 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 346 (celkem stran 24)