D-LINK

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Dup..

1 877 Kč Cena bez DPH: 1 551 Kč

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)PřehledMini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duple..

6 835 Kč Cena bez DPH: 5 649 Kč

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SXTechnické parametry*Vyhovující stan..

2 678 Kč Cena bez DPH: 2 213 Kč

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl..

1 341 Kč Cena bez DPH: 1 108 Kč

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé ..

2 067 Kč Cena bez DPH: 1 708 Kč

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter* UTP to Singlemode Fiber Media Converter* SC Fi..

3 646 Kč Cena bez DPH: 3 013 Kč

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter* UTP to Singlemode Fiber Media Converter* SC..

8 665 Kč Cena bez DPH: 7 161 Kč

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter* UTP to Multimode Fiber Media Converter* SC F..

4 051 Kč Cena bez DPH: 3 348 Kč

D-LINK 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

D-LINK 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

"10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- Without DDM"..

12 148 Kč Cena bez DPH: 10 040 Kč

D-LINK 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-LINK 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m- Without DDM- 80m: OM1 & OM2- 300m: OM3..

6 692 Kč Cena bez DPH: 5 531 Kč

D-LINK 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

D-LINK 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

* Až 200 Mb/s v režimu full-duplex * Max. vzdálenost až 2 km * Výměna za provozu (hot-swap)Min..

2 513 Kč Cena bez DPH: 2 077 Kč

D-LINK 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

D-LINK 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters* Chassis System with support for up to 16 DMC Series..

9 719 Kč Cena bez DPH: 8 032 Kč

D-LINK 1M 40G QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Stacking Cable

D-LINK 1M 40G QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Stacking Cable

40G Passive QSFP + Direct Attach Cable je vysoce výkonné řešení s velkou šířkou pásma a nákladově ef..

3 410 Kč Cena bez DPH: 2 818 Kč

D-LINK 3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-LINK 3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí, kt..

3 103 Kč Cena bez DPH: 2 564 Kč

D-LINK 3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-LINK 3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap

D-Link Assist Silver - pro vyžádání pomoci ještě týž denD-Link Assist Silver je určena prostředí, kt..

9 778 Kč Cena bez DPH: 8 081 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 303 (celkem stran 21)