D-LINK

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Dup..

1 702 Kč Cena bez DPH: 1 407 Kč

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex)PřehledMini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duple..

6 650 Kč Cena bez DPH: 5 496 Kč

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SX

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Transceiver, DIS-S301SXTechnické parametry*Vyhovující stan..

2 693 Kč Cena bez DPH: 2 226 Kč

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl..

1 188 Kč Cena bez DPH: 982 Kč

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé ..

1 968 Kč Cena bez DPH: 1 626 Kč

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter* UTP to Singlemode Fiber Media Converter* SC Fi..

3 667 Kč Cena bez DPH: 3 031 Kč

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter* UTP to Singlemode Fiber Media Converter* SC..

8 429 Kč Cena bez DPH: 6 966 Kč

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter* UTP to Multimode Fiber Media Converter* SC F..

3 858 Kč Cena bez DPH: 3 188 Kč

D-LINK 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

D-LINK 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

"10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- Without DDM"..

11 818 Kč Cena bez DPH: 9 767 Kč

D-LINK 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-LINK 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m- Without DDM- 80m: OM1 & OM2- 300m: OM3..

6 439 Kč Cena bez DPH: 5 321 Kč

D-LINK 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

D-LINK 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

* Až 200 Mb/s v režimu full-duplex * Max. vzdálenost až 2 km * Výměna za provozu (hot-swap)Min..

2 447 Kč Cena bez DPH: 2 022 Kč

D-LINK 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

D-LINK 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters* Chassis System with support for up to 16 DMC Series..

9 262 Kč Cena bez DPH: 7 655 Kč

D-Link 16-Port 10/100/1000Mbps Unmanaged Gigabit Ethernet Switch

D-Link 16-Port 10/100/1000Mbps Unmanaged Gigabit Ethernet Switch

D-Link DGS-1016S je 16-portový Gigabit Ethernet přepínač bez managementu, ideální pro domácnosti, ka..

1 566 Kč Cena bez DPH: 1 294 Kč

D-Link 16-Port Gigabit Smart Managed Switch

D-Link 16-Port Gigabit Smart Managed Switch

D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podn..

2 031 Kč Cena bez DPH: 1 679 Kč

D-LINK 1M 40G QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Stacking Cable

D-LINK 1M 40G QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Stacking Cable

40G Passive QSFP + Direct Attach Cable je vysoce výkonné řešení s velkou šířkou pásma a nákladově ef..

3 317 Kč Cena bez DPH: 2 741 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 278 (celkem stran 19)