CISCO

CISCO  CP-MIC-WIRED-S=

CISCO CP-MIC-WIRED-S=

CP-MIC-WIRED-S=,Optional Wired Microphone Kit for Cisco Unified IP Conference Phone 8831Optional Cis..

30 649 Kč Cena bez DPH: 25 330 Kč

CISCO - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-LR - jednoduchý režim LC/PC - až 10 km - 1310 nm -

CISCO - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-LR - jednoduchý režim LC/PC - až 10 km - 1310 nm -

* Možnosti připojeníTechnologie propojení: Kabel* Provozní prostředíProvozní rozsah teplot (T-T): 0 ..

42 696 Kč Cena bez DPH: 35 286 Kč

CISCO - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - jednoduchý režim

CISCO - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - jednoduchý režim

* Počítačová síťRozhraní: SFPRychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/sKonektor pro optická ..

11 266 Kč Cena bez DPH: 9 311 Kč

CISCO - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - pro Catalyst ESS9300;

CISCO - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - pro Catalyst ESS9300;

Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - pro Catalyst ESS9300; Integr..

5 017 Kč Cena bez DPH: 4 146 Kč

Cisco 1100W AC Config 1 Power Supply

Cisco 1100W AC Config 1 Power Supply

Cisco 1100W AC Config 1 Power Supply..

31 455 Kč Cena bez DPH: 25 996 Kč

Cisco 2-Port Analog Telephone Adapter for Multiplatform ATA192 (náhrada za SPA112, SPA 122)

Cisco 2-Port Analog Telephone Adapter for Multiplatform ATA192 (náhrada za SPA112, SPA 122)

Cisco 2-Port Analog Telephone Adapter for Multiplatform ATA192 (náhrada za SPA112, SPA 122)PartNumbe..

2 274 Kč Cena bez DPH: 1 879 Kč

CISCO 7832 IP Conference Station

CISCO 7832 IP Conference Station

Získejte spolehlivý, snadno použitelný a zabezpečený VoIP komunikátor. Cisco IP Conference Phone 783..

16 992 Kč Cena bez DPH: 14 043 Kč

CISCO 8-pack Ear Pad Spare (optional accessory) for 520 and 530 Series

CISCO 8-pack Ear Pad Spare (optional accessory) for 520 and 530 Series

Cisco 8-Pack Ear Pad Spare (Optional Accessory) For 520 And 530 Series...

2 591 Kč Cena bez DPH: 2 141 Kč

CISCO 921 Gigabit Ethernet security router with internal power supply

CISCO 921 Gigabit Ethernet security router with internal power supply

Cisco C921-4POdkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/900-ser..

8 127 Kč Cena bez DPH: 6 717 Kč

CISCO 926 Gigabit Ethernet security router with VDSL/ADSL2+ Annex B/J

CISCO 926 Gigabit Ethernet security router with VDSL/ADSL2+ Annex B/J

Cisco C926-4POdkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/900-ser..

9 088 Kč Cena bez DPH: 7 511 Kč

CISCO 927 Gigabit Ethernet security router with VDSL/ADSL2+ Annex A

CISCO 927 Gigabit Ethernet security router with VDSL/ADSL2+ Annex A

Cisco C927-4POdkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/900-ser..

9 088 Kč Cena bez DPH: 7 511 Kč

CISCO 927 Gigabit Ethernet security router with VDSL/ADSL2+ Annex M

CISCO 927 Gigabit Ethernet security router with VDSL/ADSL2+ Annex M

Cisco C927-4PMOdkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/900-se..

9 088 Kč Cena bez DPH: 7 511 Kč

CISCO 931 Gigabit Ethernet security router with internal power supply

CISCO 931 Gigabit Ethernet security router with internal power supply

Cisco C931-4POdkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/900-ser..

15 635 Kč Cena bez DPH: 12 921 Kč

CISCO AIR-ACC1530-PMK1=

CISCO AIR-ACC1530-PMK1=

Stojan pro montáž na stěnu..

1 806 Kč Cena bez DPH: 1 493 Kč

CISCO AIR-ACC1530-PMK2=

CISCO AIR-ACC1530-PMK2=

Stojan pro montáž na stěnu / pól s naklápěcím mechanismem..

3 704 Kč Cena bez DPH: 3 061 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 774 (celkem stran 52)