A-LINK

A-LINK 40G QSFP+ Active Cable 5M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Active Cable 5M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

7 141 Kč Cena bez DPH: 5 902 Kč

A-LINK 40G QSFP+ AOC 15M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ AOC 15M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

6 511 Kč Cena bez DPH: 5 381 Kč

A-LINK 40G QSFP+ AOC 50M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ AOC 50M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

9 661 Kč Cena bez DPH: 7 984 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

1 471 Kč Cena bez DPH: 1 216 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M HP

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M HP

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

2 815 Kč Cena bez DPH: 2 326 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

1 639 Kč Cena bez DPH: 1 355 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 5M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 5M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

2 522 Kč Cena bez DPH: 2 084 Kč

A-LINK GLC-LX-SM-RGD= G Cisco

A-LINK GLC-LX-SM-RGD= G Cisco

GLC-LX-SM-RGD-FL - optický transceiver 1000Base SFPForm Factor: SFPVlnová délka: 1310nmDosah: 10kmTy..

414 Kč Cena bez DPH: 342 Kč

A-LINK QSFP+ 40G MM 850nm 100M Cisco

A-LINK QSFP+ 40G MM 850nm 100M Cisco

Univerzální QSFP+ modul pro sloty podporující rychlost 40Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové..

3 782 Kč Cena bez DPH: 3 126 Kč

A-LINK QSFP+ 40G SM 1270~1330nm 10KM Cisco

A-LINK QSFP+ 40G SM 1270~1330nm 10KM Cisco

Univerzální QSFP+ modul pro sloty podporující rychlost 40Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové..

19 742 Kč Cena bez DPH: 16 316 Kč

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100/1000Mbps. Standardní 8P8C RJ45 konektor. Ob..

640 Kč Cena bez DPH: 529 Kč

A-LINK SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

A-LINK SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

503 Kč Cena bez DPH: 416 Kč

A-LINK SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

A-LINK SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

575 Kč Cena bez DPH: 475 Kč

A-LINK SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco

A-LINK SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco.Typ konekto..

503 Kč Cena bez DPH: 416 Kč

A-LINK SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco

A-LINK SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco.Typ konekto..

503 Kč Cena bez DPH: 416 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 59 (celkem stran 4)