A-LINK

A-LINK 40G QSFP+ Active Cable 5M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Active Cable 5M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

7 076 Kč Cena bez DPH: 5 848 Kč

A-LINK 40G QSFP+ AOC 15M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ AOC 15M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

6 453 Kč Cena bez DPH: 5 333 Kč

A-LINK 40G QSFP+ AOC 50M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ AOC 50M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

9 573 Kč Cena bez DPH: 7 912 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

1 458 Kč Cena bez DPH: 1 205 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M HP

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 1M HP

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

2 790 Kč Cena bez DPH: 2 306 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

1 625 Kč Cena bez DPH: 1 343 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 5M Cisco

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 5M Cisco

QSFP plus propojovací kabel s rychlostí 40Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a..

2 499 Kč Cena bez DPH: 2 065 Kč

A-LINK GLC-LX-SM-RGD= G Cisco

A-LINK GLC-LX-SM-RGD= G Cisco

GLC-LX-SM-RGD-FL - optický transceiver 1000Base SFPForm Factor: SFPVlnová délka: 1310nmDosah: 10kmTy..

378 Kč Cena bez DPH: 312 Kč

A-LINK QSFP+ 40G MM 850nm 100M Cisco

A-LINK QSFP+ 40G MM 850nm 100M Cisco

Univerzální QSFP+ modul pro sloty podporující rychlost 40Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové..

3 748 Kč Cena bez DPH: 3 098 Kč

A-LINK QSFP+ 40G SM 1270~1330nm 10KM Cisco

A-LINK QSFP+ 40G SM 1270~1330nm 10KM Cisco

Univerzální QSFP+ modul pro sloty podporující rychlost 40Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové..

19 563 Kč Cena bez DPH: 16 168 Kč

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100/1000Mbps. Standardní 8P8C RJ45 konektor. Ob..

583 Kč Cena bez DPH: 482 Kč

A-LINK SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

A-LINK SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

458 Kč Cena bez DPH: 379 Kč

A-LINK SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

A-LINK SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

525 Kč Cena bez DPH: 434 Kč

A-LINK SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco

A-LINK SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco.Typ konekto..

458 Kč Cena bez DPH: 379 Kč

A-LINK SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco

A-LINK SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco.Typ konekto..

458 Kč Cena bez DPH: 379 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 58 (celkem stran 4)