Kabel gelový UNIV 09/125um, 8vl., FRLSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům

Popis produktu:

ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA!

výhody:
- FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující
- nejkvalitnější vlákno CORNING
- materiál pláště je z kvalitních evropských surovin

Specifikace
- počet vláken 8
- jednovidové vlákno 09/125 µm CORNING G652D
- barevně rozlišená vlákna
- vnější plášť
- FR LSZH pro vnitřní/vnější užití
- tahové prvky
- skelná příze
- průměr 6,2mm

Speciální vlastnosti
- ochrana proti hlodavcům
- rychlá a jednoduchá montáž
- plně voděodolný
- snadná ohebnost

FRLSZH (oheň nešířící, nedýmivé a bezhalogenní) plášťové materiály pro vnitřní a universální použití, ale také PE (polyetylén) vhodný pro venkovní instalace nebo i jiné speciální materiály.

Použití
- vnější i vnitřní páteřní trasy sítí
- vedlejší rozvody
- telekomunikační a datové přenosy

Provozní podmínky
- teploty pro pokládku a montáž: -5°C až +40°C-
- provozní teploty: -30°C až +70°C
- přepravní a skladovací teploty: -40°C až +70°C



Optický kabel lze zapůjčit. Minimální vratný zbytek kabelu je 200m a více.

Řekněte svůj názor
Buďte první kdo tento produkt ohodnotí! Ohodnotit:
 

Příbuzné zboží

Opticord ST-ST 62,5/125u 5m

Opticord ST-ST 62,5/125u 5m

K dodání obvykle do 14 dnů

201 Kč bez DPH 166 Kč
Opticord ST-ST 50/125u 1m

Opticord ST-ST 50/125u 1m

K dodání obvykle do 14 dnů

139 Kč bez DPH 115 Kč
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 u, Duplex Length 10m
367 Kč bez DPH 303 Kč
Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
13 Kč bez DPH 11 Kč
 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WHAAT.CZ    © 2017 Copyright WHAAT.CZ

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.