• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0
    0
    0

Optické kabely

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 10m

Toslink optical cablePerfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment..

2 ks

245 Kč

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 7,5m

Optický kabel vhodný pro propojení DVD/Blu-ray přehrávače a audio systému* Optický kabel* Délka: 7,5..

4 ks

208 Kč

PREMIUMCORD Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 5m

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlo..

5 ks

145 Kč

SOLARIX DROP 12vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHPopisOptický kabel S..

1 ks

7 514 Kč

HP  5M Single-Mode LC/LC FC Cable

HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel CableTyp kabelu: Fiber Patch CableRychlost dat: 100 Mbps až 10..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

2 140 Kč

HP  10m C-series Active Copper SFP+ Cbl

HPE C-series 10M Passive Copper SFP+ kabel*Typ kabelu: SFP +*Délka kabelu: 10m*Konektor 1: 1 x SFP+*..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

34 261 Kč

HP  B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

HPE B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

8 064 Kč

HP  B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 5.0m Direct Attach Cable

HPE B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 5.0m Direct Attach Cable..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

9 082 Kč

HP  StoreFabric C-series 3M Passive Copper SFP+ Cable

HPE StoreFabric C-series 3M Passive Copper SFP+ Cable..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

10 070 Kč

HP  C-series SFP+ to SFP+ Active Copper 7.0m Direct Attach Cable

HPE C-series SFP+ to SFP+ Active Copper 7.0m Direct Attach Cable..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

28 840 Kč

HP  StoreFabric C-series 5M Passive Copper SFP+ Cable

HPE StoreFabric C-series 5M Passive Copper SFP+ Cable..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

11 522 Kč

HP  B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

HPE B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

7 200 Kč

OEM 48vl.50/125 MM optický kabel gelový FRLSOH,MLT,OM3

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech.Kabel gelový UNIV 50/125um,..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

137 Kč

SOLARIX DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH, cena za metr

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkov..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

26 Kč

OEM Mikrokabel k zafouknutí, 12vl., 50/125 OM2 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE. Optické v..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

21 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 70 (celkem stran 5)