Kabely, adaptéry, konektory

Kabely pro připojení všech zařízení ! Stačí si vybrat ten správný ! 


HP 2M IB FDR QSFP Copper Cable

HP 2M IB FDR QSFP Copper CablePartNumber: 670759-B24..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

5 046 Kč

SOLARIX patch kabel plochý CAT6 UTP LSOH 10m šedý

Patch kabel plochý CAT6 UTP LSOH 10m šedýPŘEHLEDTyto ploché patch kabely se vyznačují výbornými přen..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

192 Kč

MAXLINK 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

Popis produktuMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

391 Kč

OEM Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,10m, OM2

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,10m..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

779 Kč

GEMBIRD plochý kabel HDMI-HDMI 2.0,zlac., 1,8m

-Typ: kabel-Délka: 1,8m-Konektor1: HDMI Type A Male-Konektor2: HDMI Type A Male-Barva: černá-Podporo..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

68 Kč

LEGRAND LIN-PATCH kabel cat.5e UTP 2m OR

LIN-P. KABEL CAT.5E UTP 2M OR..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

47 Kč

JABRA QD-RJ45, 0,5-2m, coiled - Siemens

PřehledQD Cord to RJ45, coiled, 0,5 - 2m, only in connection with Jabra BIZ 2400 balanced on Siemens..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

490 Kč

PREMIUMCORD USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

PremiumCord USB3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptérPro připojení všech druhů SATA disku a ..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

557 Kč

BELKIN Audio kabel 3,5mm-3,5mm jack Gold, 2 m

Spojovací stereo audio kabel 3,5 mm jack samec -samec. * zvukový kabel 3,5 mm - 3,5 mm jack* zlacené..

Doba dodání: není skladem, obvykle 10 dní

278 Kč

OEM Koax. kabel 5GHz N konektory M/F, Belden RF400 15m

Koax. kabel 5GHz N konektory M/F, Belden RF400 15m..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 562 Kč

HP AFC7DL04-00 4M 7D Antenna Cable

Vlastnosti* Délka kabelu: 4m* Barva: ČernáTyp konektorů* Konektor 1: N-Type Male* Konektor 2: N-Type..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 143 Kč

OEM 12vl. 9/125  DROP FTTx SM G.657A BLACK LSOH

Obchodní informace:Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech.POPISOpt..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

20 Kč

GEMBIRD Kabel CABLEXPERT přípojný 2xcinch/2xcinch, 3m, audio

RCA stereo audio kabel, 3 mRCA x 2 do RCA x 2 (phono) propojovací kabel..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

20 Kč

HP  1.8M C7 to CNS 690 TYP1(1) Pwr Cord

HPE 1.8M C7 to CNS 690 TYP1(1) Pwr CordPartNumber: J9873A..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

113 Kč

PREMIUMCORD Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 7m modrá

PremiumCord Patch UTP RJ45-RJ45 CAT6, 7m, modrý*100% Cu měděný vodič AWG26/7*4x2 žil*2x RJ45 konekto..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

66 Kč

Zobrazuji 5341 až 5355 z 5361 (celkem stran 358)