Kabely, adaptéry, konektory

Kabely pro připojení všech zařízení ! Stačí si vybrat ten správný ! 


PREMIUMCORD MST adaptér USB-C na 2x HDMI, USB3.0, PD, rozlišení 4K a FULL HD 1080p

PremiumCord MST adaptér USB-C na 2x HDMI, USB3.0, USB-C PD (power delivery), rozlišení 4K a FULL HD ..

1 ks

668 Kč

OEM SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 15m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..

2 ks

371 Kč

Axagon HUE-L1C, 4x USB 3.2 Gen 1 TRAVEL hub, kabel USB-C 20cm

AXAGON HUE-L1C TRAVEL hub je tenký USB-C 3.2 Gen 1 (USB 3.0) rozbočovač vhodný nejen na cesty.Snadno..

57 ks

346 Kč

D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet and Power Delivery

x2 USB SuperSpeed 3.0 ports x1 HDMI, supports up to 4K resolutions x1 USB-C (Thunderbolt 3) port wit..

9 ks

1 419 Kč

TB TOUCH Patch kabel, UTP, RJ45, cat6a, 2m, černý

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6a, 2 m.Technické parametry*Délka kabelu: 2 m*Konektory: RJ45*Ka..

10 ks

35 Kč

QNAP QXP-10G2U3A - Dvouportová USB 3.2 Gen2 10Gb PCIe rozšiřující karta pro NAS a PC

Rozšiřující karta QNAP USB 3.2 Gen 2 poskytuje rychlosti až 10 Gb/s - dvojnásobek rychlosti než USB ..

4 ks

1 255 Kč

PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, Super fast charging 5A, černý, 2m

PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, Super fast charging 5A, černý, 2m - Kabel pro rychlé ..

4 ks

104 Kč

DATACOM Patch cord UTP Cat6    3m      bílý

DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např..

11 ks

74 Kč

AXAGON HMA-CR3A, USB 3.2 Gen 1 hub, porty 3x USB-A + čtečka karet SD/microSD, kovový, kabel USB-A

Kovový USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) multi-port hub AXAGON HMA-CR3A nejen připojí k notebooku nebo počítač..

7 ks

498 Kč

AXAGON HMA-GL3A, USB 3.2 Gen 1 hub, porty 3x USB-A + Gigabit Ethernet, kovový, kabel USB-A 20cm

Štíhlý kovový USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) multi-port hub AXAGON HMA-GL3A nejen připojí k notebooku nebo ..

14 ks

490 Kč

PREMIUMCORD USB4 40Gbps 8K@60Hz kabel Thunderbolt 3 délka: 1,2m

PremiumCord USB4™ 40Gbps kabel Thunderbolt 3, 8K@60Hz, 100W černý 1,2mSpecifikace*Konektor 1: USB-C ..

40 ks

492 Kč

Belkin USB-C na DisplaPort kabel, 1,8m, černá

VYUŽÍVEJTE PŘIPOJENÍ 4K VIDEO Z ZAŘÍZENÍ USB-C NA MONITORU Upgradování celého systému není vždy možn..

8 ks

753 Kč

Ubiquiti UBNT Fiber Cable 300 [90m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]

Fiber Cable 90mFC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC ..

4 ks

3 122 Kč

FIXED Kabel FIXED USB-C/USB-C, 1m, PD, 60W, bílý

Popis produktu:Kabel FIXED s oboustrannými konektory USB-C je praktickým doplňkem pro nabíjení i pře..

1 ks

291 Kč

PREMIUMCORD USB4 40Gbps 8K@60Hz kabel Thunderbolt 3 délka: 0,5m

PremiumCord USB4™ 40Gbps kabel Thunderbolt 3, 8K@60Hz, 100W černý 0,5mSpecifikace*Konektor 1: USB-C ..

5 ks

405 Kč

Zobrazuji 121 až 135 z 5580 (celkem stran 372)