• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0

Média konvertory

ALLIED TELESIS AT-MMC2000LX/LC-960

Allied Telesis AT-MMC2000LX/LC-960PartNumber: AT-MMC2000LX/LC-960..

1 ks

13 090 Kč

ALLIED TELESIS ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Features of the AT-MC101XL (v4)* Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack..

8 ks

2 662 Kč

Ubiquiti UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

UBNT UF-LOCO-5, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!Moderní, elegantní průmyslový design, robust..

5 ks

6 027 Kč

Ubiquiti UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

UBNT UF-LOCO-20, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!Moderní, elegantní průmyslový design, robu..

5 ks

23 750 Kč

TP-LINK TL-FC1420 14-Slot Media Converter Chassis

TL-FC1420- 14-Slotový šasi do racku FUNKCE - 14 pozic pro uložení až 14 převodníků médií - Volite..

1 ks

3 927 Kč

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX

Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Nutn..

10 ks

1 444 Kč

TP-LINK TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111A-20 je převodník médií 100M, poskytuj..

10 ks

323 Kč

Ubiquiti UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi..

18 ks

2 021 Kč

TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propust..

8 ks

487 Kč

TP-LINK TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311B-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor ..

3 ks

485 Kč

TP-LINK TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311A-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor ..

3 ks

583 Kč

TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je převodník médií 100M, poskytuj..

5 ks

320 Kč

TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propust..

3 ks

487 Kč

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscrib..

6 ks

2 930 Kč

Ubiquiti UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru

UBNT UF-LOCO, včetně microUSB napájecího adaptéruModerní, elegantní průmyslový design, robustní řeše..

10 ks

1 240 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 89 (celkem stran 6)

Funkční a výkonnostní cookies

Jedná se o soubory, které jsou bezprostředně zapotřebí k zajištění základních funkcí webové stránky, případně vylepšují a zefektivňují funkce webových stránek. Funkční soubory cookie umožňují např. funkci nákupního košíku či průběžné ukládání objednávkového formuláře. Část těchto cookies je vzhledem ke své podstatě a účelu povolena i bez souhlasu neboť jsou nezbytné pro základní fungování eshopu. Cookies, které přidávají dodatečné funkce např. zapamatování si v minulosti vybrané předvolby nebo urychlení požadavku, se tímto tlačítkem vypnou. Tím se vypnou i některé dodatečné funkce.

Statistické cookies

Pro analýzu návštěvnosti používáme cookies Google Analytics. Cookies Google Analytics nám umožňují generovat statistiky a přehledy návštěvnosti vč. používání různých prvků, které nám pomáhají při tvorbě našich internetových stránek. Google převádí a ukládá Cookies na serverech ve Spojených státech. Vypnutím tohoto nastavení si zvolíte anonymizaci IP adresy. Google anonymizuje (v případě členských států Evropské unie) a rovněž dalších stran Dohody o Evropském hospodářském prostoru posledních osm čísel IP adresy. Pouze ve výjimečných případech je zasílána a ukládána celá IP adresa na servery Google v USA. Google používá tyto informace jako zástupce poskytovatelů webových stránek pro analýzu toho, jak webové stránky používáte. Pro provozovatele internetových stránek/aplikací připravuje zprávy o aktivitě návštěvníků na stránkách a poskytuje jim s tímto související služby, týkající se většiny aktivit návštěvníků na webu. Google nespojuje Vaši IP adresu s jinými osobními údaji, které Google shromažďuje.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd..