• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0

Média konvertory

Ubiquiti UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

UBNT UF-LOCO-5, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!Moderní, elegantní průmyslový design, robust..

5 ks

5 543 Kč

Ubiquiti UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

UBNT UF-LOCO-20, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!Moderní, elegantní průmyslový design, robu..

9 ks

21 642 Kč

TP-LINK TL-FC1420 14-Slot Media Converter Chassis

TL-FC1420- 14-Slotový šasi do racku FUNKCE - 14 pozic pro uložení až 14 převodníků médií - Volite..

1 ks

3 891 Kč

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX

Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Nutn..

3 ks

1 210 Kč

TP-LINK TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111A-20 je převodník médií 100M, poskytuj..

10 ks

293 Kč

Ubiquiti UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi..

16 ks

2 281 Kč

TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propust..

10 ks

451 Kč

TP-LINK TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311B-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor ..

10 ks

469 Kč

TP-LINK TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km

TL-FC311A-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor ..

10 ks

535 Kč

TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je převodník médií 100M, poskytuj..

7 ks

299 Kč

TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propust..

6 ks

449 Kč

Ubiquiti UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika

UF-AE - UFiber ActiveEthernetUFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který..

3 ks

717 Kč

ALLIED TELESIS AT-MMC2000/SP

MMC2000/SPGigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate ConverterOdkaz na web výrobce: http://www.alli..

50 ks

3 557 Kč

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscrib..

10 ks

2 588 Kč

Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring

PLANET VC-231GEthernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ-45, 1x VDSL2 RJ-11. Trans..

10 ks

3 038 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 103 (celkem stran 7)