Možnosti doručení a platební metody


Způsoby dopravy


Osobní odběr (0 Kč) - Zboží si osobně můžete vyzvednout na naší pobočce v Klatovech. Zobrazit Google mapy


Pošta (balík do ruky) (100 Kč) - Zboží Vám zašleme obchodním balíkem České pošty.V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Následující den je dobré být na telefonu a na udané dodací adrese. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližší poště. Nejsme schopni ovlivnit čas doručení, proto doporučujeme, aby jste si zásilky nechali zasílat např. do Vašeho zaměstnání, nebo tam, kde je celý den někdo přítomen. Zásilku lze sledovat online na https://www.postaonline.cz/trackandtrace . Zboží, které je na našich pobočkách skladem při objednání do 13:00 expedujeme ten samý den a následující pracovní den zboží obdržíte.


Česká pošta – Balík na poštu (90 Kč) - Zboží Vám zašleme na. Vámi vybranou pobočku České pošty. Do e-mailu a sms Vám přijde informace o doručení na danou pobočku České pošty. Zásilku můžete sledovat přes stránky https://www.postaonline.cz/trackandtrace .


DPD privat ČR (130 Kč) - Balíček je doručen do 2. pracovního dne po celé republice.

Oproti balíku Do ruky se každý balíček pokusíme doručit 3x. Nevztahuje se na něj DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 Kč!

O termínu doručení informujeme SMSkou či e-mailem. V den doručení upřesníme hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí. K dispozici máte webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby vyhovovalo právě Vám. Můžete si změnit adresu doručení, ve větších městech si za příplatek zvolit i jinou dobu doručení – ráno mezi 8.00-10.00, večer mezi 18.00-21.00 nebo v sobotu v rozmezí 9.00-17.00. Je také možné si nechat poslat balíček do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu či odložit doručení o více než 10 dní. Navíc v aplikaci uvidíte kurýra, jak se k Vám blíží a kolik adres ho od Vás dělí.

V nástroji pro sledování zásilek uvidíte, kde se vaše zásilka nachází.

Každý balíček je již v ceně dopravy pojištěn do 50 000 Kč.


DPD (SLOVENSKO) (350 Kč) -  Zásilka je doručována dle podmínek DPD. Některé destinace mohou mít doručení 48 hodin! V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili při objednání, přijde zpráva o expedici zásilky. Zásilku lze sledovat online na www.dpd.cz.


Paletový rozvoz - Nadměrné zásilky (televize, lednice, mrazáky a objemnější zásilky) doručujeme prostřednictvím přepravní služby Fofr, kterou zajišťuje společnost Lorenc Logistic. V den doručení budete informováni prostřednictvím telefonického hovoru. Doručení probíhá za první dveře budovy(vstupní dveře atp.) Pokud má být zásilka vyložena jinak, je třeba na to upozornit dopředu. Případné požadavky na vynesení do patra apod. bude vždy záležet na ochotě řidiče. Proto prosíme informujte nás dopředu a předejděme tímto případným komplikacím.
Způsoby platby


Hotově (bez poplatku) - Při osobním odběru na výdejním skladě. Sklad se nachází v Klatovech.  


Dobírkou (40 Kč) - Doběrečné je započtené vždy k celkové ceně objednávky. V případě reklamace a zákonné lhůty vrácení do 14 dní tuto částku nevracíme!


Převodem (zvýhodnění 1 %, sleva automaticky je započítána do celkové ceny) - Po ukončení objednávky Vám přijde potvrzení objednávky s platebními údaji, které najdete na konci e-mailu. Po zaplacení a zaevidovaní platby Vám zboží zašleme vybraným způsobem dopravy.


Platba online (zvýhodnění 1 %, sleva automaticky je započítána do celkové ceny) - Po ukončení objednávky budete přesměrování do platební brány Comgate, kde vyberete a vyplníte údaje potřebné k odeslání platby.


Cofidis - Nákup na splátky - Chtěli byste nakoupit a nemáte potřebnou hotovost? Využijte možnost nákupu na splátky přes společnost Cofidis. Po odeslání objednávky budete přesměrování na stránky Cofidisu, kde vyplníte splátkový formulář. Do 24 hodin Vás splátková společnost e-mailem informuje o schválení nebo zamítnutí splátek. Pokud dojde k neúplnosti nebo nesprávnosti vyplněných údajů, budete kontaktování splátkovou společností.

Podrobné informace zde


Paypal - (s poplatkem, navýšení se automaticky propíše do celkové ceny objednávky)

Po zvolení dané platební metody budete přesměrováni na portál paypal.com.

Po připsání a zaevidování platby odesílá zboží ihned na Vámi zvolenou adresu doručení.Všechny ceny jsou s DPH.