Možnosti doručení a platební metody


Způsoby dopravy


Osobní odběr (0 Kč) - Zboží si osobně můžete vyzvednout na naší pobočce v Klatovech. Zobrazit Google mapy


Zásilkovna (do 10 Kg) Ve formuláři zvolíte cílovou pobočku, kam Vám přijde balík. Když balík dorazí na pobočku, přijde Vám email a sms s heslem, které potřebujete k vyzvednutí. 


GLS (ČR)  -  Zásilka je doručována dle podmínek GLS. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili při objednání, přijde zpráva o expedici zásilky. Zásilku lze sledovat online.


GLS (SLOVENSKO)  -  Zásilka je doručována dle podmínek GLS. Některé destinace mohou mít doručení 48 hodin! V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili při objednání, přijde zpráva o expedici zásilky. Zásilku lze sledovat online.


Paletový rozvoz - Nadměrné zásilky (televize, lednice, mrazáky a objemnější zásilky) doručujeme prostřednictvím přepravní služby Toptrans. V den doručení budete informováni prostřednictvím telefonického hovoru. Doručení probíhá za první dveře budovy(vstupní dveře atp.) Pokud má být zásilka vyložena jinak, je třeba na to upozornit dopředu. Případné požadavky na vynesení do patra apod. bude vždy záležet na ochotě řidiče. Proto prosíme informujte nás dopředu a předejděme tímto případným komplikacím.
Způsoby platby


Hotově (bez poplatku) - Při osobním odběru na výdejním skladě. Sklad se nachází v Klatovech.  


Dobírkou (40 Kč) - Doběrečné je započtené vždy k celkové ceně objednávky. V případě reklamace a zákonné lhůty vrácení do 14 dní tuto částku nevracíme!


Platba kartou (zvýhodnění 1 %, sleva je automaticky započítána do celkové ceny) - Po ukončení objednávky budete přesměrování do platební brány, kde vyberete a vyplníte údaje potřebné k odeslání platby. V případě, že platba kartou nepůjde z nějakého důvodu dokončit, můžete se vrátit zpět na eshop a zvolit jinou platební metodu. 


Online bankovní převod (zvýhodnění 1 %, sleva je automaticky započítána do celkové ceny) - Po ukončení objednávky budete přesměrování do platební brány, kde vyberete svoji banku a dále pokračujete dle instrukcí. V případě, že zde svoji banku nenajdete, můžete se vrátit zpět na eshop a zvolit jinou platební metodu. 


Převodem (zvýhodnění 1 %, sleva je automaticky započítána do celkové ceny) - Po ukončení objednávky Vám na e-mail přijde potvrzení objednávky s platebními údaji. Po zaplacení a zaevidovaní platby Vám zboží zašleme vybraným způsobem dopravy. 


Cofidis - Nákup na splátky - Chtěli byste nakoupit a nemáte potřebnou hotovost? Využijte možnost nákupu na splátky přes společnost Cofidis. Po odeslání objednávky budete přesměrování na stránky Cofidisu, kde vyplníte splátkový formulář. Do 24 hodin Vás splátková společnost e-mailem informuje o schválení nebo zamítnutí splátek. Pokud dojde k neúplnosti nebo nesprávnosti vyplněných údajů, budete kontaktování splátkovou společností.

Podrobné informace zdeVšechny ceny jsou s DPH.