• OLYMPUS VP 10 WHITE DIGITÁLNÍ ZÁZNAMNÍK

Audio záznamník Olympus VP-10 navzdory diskrétnímu designu přináší vysoce kvalitní stereo nahrávání a bohatou nabídku praktických funkcí pro okamžité použití a průzračnou čistotu nahrávek.

Záznamník disponuje třemi formáty záznamů, a to vysoce kvalitním nekomprimovaným formátem lineárního PCM (22,05 kHz), univerzálním formátem MP3 a formátem WMA pro výbornou kvalitu zvuku i při nízkém datovém toku.
Užitečnou součástí je i filtr nízkých frekvencí, který eliminuje nízkofrekvenční hluk, způsobený například klimatizací, projektory, nebo venkovním větrem. Funkce vyvážení hlasu zesílí slabší hlasy, zatímco silnější hlasy zůstanou na dané úrovni.

Jednoduchým výběrem z menu můžete zvolit optimální nastavení nahrávacích parametrů podle konkrétní situace a prostředí. Režim Pocket je efektivní pro nahrávání širokého spektra hlasů, když máte záznamník umístěný ve vaší kapse. S režimy Dictation, Conference nebo Meeting můžete snadno pořídit bezchybné a vysoce kvalitní nahrávky.

Usnadněte si poslech nahrávky nastavením záznamníku do některého z předdefinovaných scénářů. Režim Transcription usnadní efektivní přepis vašich záznamů a šetří váš čas. Nový režim Language Study vám pomůže při učení cizích jazyků.

Parametry:
4 GB interní paměti pro 1 070 hodin záznamu
999 souborů ve složce
Všesměrový stereo mikrofon
Filtr proti potlačení šumu
Filtr nízkých frekvencí
Vyvážení hlasu, výběr scény
Vyhledávání podle data
Formát záznamu: PCM/MP3/WMA
Rychlá aktivace pouhým stiskem tlačítka
Integrované USB rozhraní
Výdrž baterie: 27 hodin
Nabíjení baterie: přes USB kabel
Hmotnost: 37,5 g
barva: bílá

Obsah balení:
Olympus VP-10
Ni-MH akumulátor
USB kabel

OLYMPUS VP 10 WHITE DIGITÁLNÍ ZÁZNAMNÍK

  • Výrobce: OLYMPUS
  • Kód výrobku: r2tzh3j
  • EAN: 4545350050573
  • Doba dodání: není skladem, na dotaz
  • Cena s DPH: 1 945 Kč

  • Cena bez DPH: 1 607,7 Kč