• Philips Lumea Series 9000 BRI955/00 IPL epilátor

Philips Philips Lumea Series 9000 BRI955/00
IPL přístroj na odstranění chloupků Philips Lumea Series 9000 s technologií SenseIQ vás při pravidelném používání zbaví nežádoucích chloupků komfortně, bezbolestně a bez podráždění pokožky. Unikátně tvarovanými, zaoblenými nástavci, které perfektně kopírují křivky těla - na tělo, citlivé partie a tvář. Po pravidelném používání zbaví nežádoucích chloupků komfortně, bezbolestně a bez podráždění. Inteligentní senzor SmartSkin automaticky vyhodnotí odstín vaší pokožky a doporučí jednu z pěti úrovní intenzity ošetření přesně pro vás. Philips Lumea je naše nejúčinnější řešení IPL, které nabízí použití s kabelem i bez něj. Využijte mobilní aplikaci Philips Lumea IPL, která vám pomůže s plánem ošetření a dosažením maximálních výsledků. Využívejte procedur naplno a užívejte si až 6 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.

Technologie IPL

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (intenzivní pulzní světlo). Tato technologie využívá širší světelné spektrum (oranžová, červená a infračervená světla) byla konstruovaná, aby během celé své životnosti vyslala až 450 000 záblesků, které díky melaninu (barvivu obsaženém v chloupcích) proniknou až k folikulu a díky světelné energii, která se v lůžku přemění na tepelnou, se chloupek dostane do klidové fáze a vypadne. Opakované používání Philips Lumea zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Epilace s Philips Lumea Series 9000 je bezpečná a šetrná, a to i v citlivých oblastech.

Senzor SmartSkin a 5 intenzit ošetření

Používání Philips Lumea je snadné, rychlé a bezpečné. Lumea Series 9000 nabízí 5 stupňů intenzity ošetření a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru SmartSkin. Ten vyhodnotí váš odstín pokožky a doporučí vhodné nastavení intenzity ošetření přesně pro váš tón pleti. Zvolte to nejpohodlnější a nejvhodnější nastavení sobě na míru pro zaručené výsledky.

Technologie SenseIQ

Pokročilá technologie SenseIQ prostřednictvím senzoru SmartSkin vnímá, přizpůsobuje ošetření pomocí nástavců a chrání vaši pokožku. Inspirováno vámi, vyvinuto ve spolupráci s dermatology, pro jemné odstranění chloupků s dlouhodobým efektem.

Ošetření všech partií těla

Chloupky a křivky se v různých partiích těla liší, proto jsou třeba různé typy ošetření, aby byly zajištěny skvělé výsledky. Philips Lumea Series 9000 je jako jediná vybavena unikátně zakřivenými inteligentními nástavci pro různé části těla (nohy, ruce, břicho, oblast bikin, podpaží) a tvář (horní ret, brada). Každý inteligentní nástavec se odlišuje kombinací tvaru, velikosti okénka a barevného filtru a po připojení k zařízení aktivuje program přizpůsobený úpravy pro ošetření konkrétní partie těla. Tato kombinace promyšleného a inovativního designu a konkrétního ošetření umožňuje efektivní a bezpečné ošetření i na citlivých místech. Philips Lumea disponuje režimem Slide&Flash pro jednoduché použití bez potřeby opakovaného stisknutí tlačítka záblesku.

Použití s kabelem i bez

Philips Lumea Series 9000 funguje pohodlně s napájecím kabelem i bez něj. Pokud chcete úplnou svobodu pohybu, použijte ji bez kabelu, což představuje také pohodlné řešení na cesty i díky elegantní taštičce pro hygienické uložení. Plně nabitá baterie garantuje alespoň 130 záblesků při intenzitě ošetření 5. V případě, že by během ošetření došlo k vybití, můžete zařízení jednoduše zapojit do zásuvky a nerušeně pokračovat v používání.


Obrázky mohou být jen ilustrační.

Philips Lumea Series 9000 BRI955/00 IPL epilátor

 • Výrobce: PHILIPS
 • Kód výrobku: p797yan
 • PartNumber: BRI955/00
 • EAN: 8710103968474
 • Přidáno: 05.12.2021
 • Záruka: 24 měsíců
 • Hmotnost: 1,84kg
 • Recyklační poplatek: 1 Kč
 • Předpokládané dodání: není skladem, na dotaz
 • Cena s DPH: 12 938 Kč

 • Cena bez DPH: 10 692,6 Kč
iplatba- splátková kalkulačka