• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0

Síťové kabely

SOLARIX Instal.kabel Solarix CAT6A STP LSOH B2ca s1 d1 a1 500m/cívka

Instalační kabel Solarix s označením SXKD-6A-STP-LSOH-B2ca je vysoce kvalitní stíněný kabel kategori..

1 ks

8 914 Kč

UBIQUITI UBNT UC-PATCH-0.3M-RJ45-BL, UniFi Ethernet Patch Kabel, 0,3m, Cat6, modrý

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v modré barvě je s délkou 30cm ideální na propojení (nej..

20 ks

114 Kč

UBIQUITI UBNT UC-PATCH-0.3M-RJ45-BK, UniFi Ethernet Patch Kabel, 0,3m, Cat6, černý

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v černé barvě je s délkou 30cm ideální na propojení (nej..

20 ks

125 Kč

TB TOUCH Patch kabel, UTP, RJ45, cat6a, 2m, černý

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat6a, 2 m.Technické parametry*Délka kabelu: 2 m*Konektory: RJ45*Ka..

11 ks

41 Kč

DATACOM Patch cord UTP Cat6    3m      bílý

DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např..

4 ks

74 Kč

DATACOM Patch cord UTP Cat6    1m      bílý

DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např..

20 ks

44 Kč

Ubiquiti UBNT Fiber Cable 300 [90m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]

Fiber Cable 90mFC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC ..

5 ks

3 058 Kč

DATACOM S/FTP drát CAT7  PE,Fca  100m, plášť černý  OUTDOOR

Instalační kabel kategorie 7 určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky dvojitému provedení stí..

1 ks

2 564 Kč

OEM SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..

3 ks

170 Kč

OEM SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..

2 ks

305 Kč

C-TECH Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 50m

Patch kabel UTP cat5e- 4x2 žil- 100% Cu měděný vodič AWG26/7- 2x RJ45 konektor- přímé zapojení 1:1-..

15 ks

193 Kč

OEM SC/APC - SC/UPC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zako..

4 ks

186 Kč

TB TOUCH Patch kabel, UTP, RJ45, cat5e, 1,5m, černý

TB Touch Patch kabel, UTP, RJ45, cat5, 1,5 m.Technické parametry*Délka kabelu: 1,5 m*Konektory: RJ45..

5 ks

26 Kč

OEM Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2

Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2...

17 ks

84 Kč

DATACOM Patch cord UTP Cat6    0,5m   oranžový

DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např..

20 ks

36 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 1673 (celkem stran 112)