Síťové prvky

NETGEAR 4-STREAM AX3000 WIFI ROUTER

1 ks

Cena s DPH: 5 406 Kč Cena bez DPH: 4 468 Kč

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

5 ks

Cena s DPH: 708 Kč Cena bez DPH: 585 Kč

HP Enterprise AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit

20 ks

Cena s DPH: 468 Kč Cena bez DPH: 387 Kč

HP Enterprise HP 5500 150WAC Power Supply

5 ks

Cena s DPH: 9 186 Kč Cena bez DPH: 7 592 Kč

A-LINK SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

2 ks

Cena s DPH: 550 Kč Cena bez DPH: 455 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

2 ks

Cena s DPH: 1 703 Kč Cena bez DPH: 1 407 Kč

HP Enterprise AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit

20 ks

Cena s DPH: 352 Kč Cena bez DPH: 291 Kč

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

4 ks

Cena s DPH: 612 Kč Cena bez DPH: 505 Kč

TRITON 19

1 ks

Cena s DPH: 3 132 Kč Cena bez DPH: 2 589 Kč

TP-LINK Mercusys MW300UH 300Mbps N Micro USB Wifi adaptér, 2x5dBi anténa, bílý
A-LINK SFPplus 10G Cable 2M Cisco

6 ks

Cena s DPH: 742 Kč Cena bez DPH: 613 Kč

TP-LINK Mercusys MS105G 5xGb switch, plastic case

20 ks

Cena s DPH: 299 Kč Cena bez DPH: 247 Kč

TP-LINK Mercusys AC12G dual band gigabit router

20 ks

Cena s DPH: 949 Kč Cena bez DPH: 785 Kč

A-LINK SFP 1G RJ45 Cisco

6 ks

Cena s DPH: 612 Kč Cena bez DPH: 505 Kč

ADDER Miniklávesnice Keysonic ACK-340U+ USB DE

1 ks

Cena s DPH: 1 489 Kč Cena bez DPH: 1 231 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 6143 (celkem stran 410)