Síťové prvky

  • Doprava zdarma
  • Akce
TP-Link Archer MR200 4G LTE WiFi N Router
3 699 Kč bez DPH 3 057 Kč
  • Akce
TP-Link HA100 Bluetooth hudební přijímač
522 Kč 497 Kč bez DPH 411 Kč
GEMBIRD Eth Patch kabel CAT6 0,5m modrý
21 Kč bez DPH 17 Kč
ZyXEL ADSL2+ over POTS router Ann-A AMG1302T-11C

ZyXEL ADSL2+ over POTS router Ann-A AMG1302T-11C

Méně než 2 ks

711 Kč bez DPH 588 Kč
Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Méně než 2 ks

149 Kč bez DPH 123 Kč
Allied Telesis AT-WLMT 1ks

Allied Telesis AT-WLMT 1ks

1 ks

72 Kč bez DPH 60 Kč
DATACOM Patchkabel 20m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
121 Kč bez DPH 100 Kč
  • Doprava zdarma
Zyxel WAC6103D-I, Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless

Zyxel WAC6103D-I, Standalone or Controller 802.11ac,...

1 ks

8 857 Kč bez DPH 7 320 Kč
Ořezávací nástroj plastový

Ořezávací nástroj plastový

Skladem

26 Kč bez DPH 21 Kč
TP-Link TL-ANT2412D 2.4GHz 12dBi Out.,Omni-direct.

TP-Link TL-ANT2412D 2.4GHz 12dBi Out.,Omni-direct.

Méně než 3 ks

897 Kč bez DPH 741 Kč
  • Doprava zdarma
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch  - JG962A
35 402 Kč bez DPH 29 258 Kč
Dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 cat6 UTP bílá
218 Kč bez DPH 180 Kč
  • Doprava zdarma
UBNT NanoBeam M5-19 outdoor duální ant.19dbi
2 310 Kč bez DPH 1 909 Kč
Plech pro uchycení 1 ks power panelu do 10" racku

Plech pro uchycení 1 ks power panelu do 10" racku

1 ks

32 Kč bez DPH 26 Kč
  • Doprava zdarma
NETGEAR 16xGb/8xPoE Smart Switch,76W;.GS516TP
9 895 Kč bez DPH 8 178 Kč
  • Doprava zdarma
Yealink SIP-T46G IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE
5 511 Kč bez DPH 4 555 Kč
19" Police s perforací 2U 400mm

19" Police s perforací 2U 400mm

Méně než 5 ks

477 Kč bez DPH 394 Kč
  • Doprava zdarma
Yealink SIP-T23G PoE,2,8" 132x64 LCD,3 prog.tl.,GigE

Yealink SIP-T23G PoE,2,8" 132x64 LCD,3...

Méně než 10 ks

2 267 Kč bez DPH 1 874 Kč
Síťový adaptér 5V DC, 2A pro IP tel. SIP-T29G, SIP-T3x, SIP-T46G, SIP-T48G, CP860
382 Kč bez DPH 316 Kč
Držák vnitřní pro kameru nebo přísvit IR,kloub

Držák vnitřní pro kameru nebo přísvit IR,kloub

Méně než 2 ks

100 Kč bez DPH 83 Kč
10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 1m Cisco komp.

10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Passive 1m Cisco komp.

1 ks

1 031 Kč bez DPH 852 Kč
  • Doprava zdarma
Allied Telesis 48x10/100 man.sta.2xSFP AT-8000S/48

Allied Telesis 48x10/100 man.sta.2xSFP AT-8000S/48

1 ks

21 893 Kč bez DPH 18 093 Kč
Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m

Méně než 2 ks

308 Kč bez DPH 255 Kč
 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WHAAT.CZ    © 2017 Copyright WHAAT.CZ

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.