• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0

Síťové prvky pasivní

OEM IEC Redukce napájení C19 na C14 30cm

IEC Redukce napájení C19 na C14 30cm..

2 ks

145 Kč

SOLARIX Čelo optické vany 1U pro 12 SC duplex BK

Čelo optické vany 1U pro 12 SC duplex BKPartNumber: FP2-1U-12SCD-B..

2 ks

117 Kč

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý snag-proof

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0.5m šedý snag-proof C5E-114GY-0,5MBPŘEHLEDSystém strukturované kabeláže S..

20 ks

19 Kč

SOLARIX Napajeci panel ACAR A-504, 3m ,5 pozic, přep.ochrana, vana do 19

Jmenovité napětí 230 VFrekvence 50 HzJmenovitý proud In = 10 ADoba zpoždění < 25 nsJmenovité rázové ..

10 ks

752 Kč

oem UTP dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 cat.5e - bez rámečku

UTP dvojzásuvka ABB TANGO 2x RJ45 cat.5e - bez rámečku (obrázek pouze ilustrační) 1 x tělo zásuvky ..

10 ks

74 Kč

TRITON Kabel 1,25m k termostatu Triton s konektory

Kabel 1,25m k termostatu Triton s konektoryPartNumber: RAX-CH-X04-X9..

2 ks

170 Kč

XtendLan 19

19" Patch panel LYNX 24port, STP, Cat6A, krone, černý Technické informaceVelikost:19"/1UPočet portů:..

6 ks

1 254 Kč

SCHRACK Keystone RJ45 UTP,Cat.6 de-embedded, samozářezový, SFA

Vhodné pro všechny aplikace třídy D a E jako:ISDNEthernet 10 BaseTFast Ethernet 100 BaseTXGigabit Et..

20 ks

99 Kč

PremiumCord Propojka RJ45 CAT6a 8/8 STP KeyStone

PremiumCord Propojka RJ45 CAT6A 8/8 STP KeyStone- CAT 6A 2x RJ45 samička- Stíněné STP provedení- Ke..

2 ks

53 Kč

TRITON Víčko kazety svarů pro kazetu RAX-MS-A27-X1
TRITON Kazeta svarů pro 12 heat-shrink vč. pantů

RAX-MS-A27-X1Kazeta svarů pro 12 heat-shrink vč. pantů a držáku vláken. Součástí produktu jsou dva d..

3 ks

289 Kč

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m, REFRESH

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m REFRESHJedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto..

5 ks

1 108 Kč

Lexi-NET 19

19" modulární stíněný patch panel LEXI-Net 24port, černý, výsuvnýNeosazený 24 portový patch panel pr..

2 ks

835 Kč

Lexi-NET FTP kabel LEXI-Net Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, černý, 100m, box

FTP kabel LEXI-Net Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, černý, 100m, boxTechnické informaceKategori..

6 ks

1 326 Kč

SOLARIX Průmyslový konektor Solarix CAT6 STP RJ45 IP67

Průmyslový konektor Solarix CAT6 STP RJ45 IP67..

9 ks

140 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 3105 (celkem stran 207)