• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0
    0

Média konvertory

ALLIED TELESIS SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Features of the AT-MC102XL (v4)* Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack..

3 ks

3 096 Kč

TP-LINK MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED* Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 80..

3 ks

930 Kč

TP-LINK MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED* Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 80..

10 ks

754 Kč

TP-LINK MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED* Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100..

5 ks

611 Kč

ALLIED TELESIS AT-MMC2000/LC

AT-MMC2000/LC-60This standalone mini media and rate converter features 10/100/1000T to 1000SX conver..

6 ks

2 786 Kč

ALLIED TELESIS ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Features of the AT-MC101XL (v4)* Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rack..

16 ks

3 551 Kč

TP-LINK MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED* Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100..

10 ks

611 Kč

ALLIED TELESIS AT-MMC2000/SP

MMC2000/SPGigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate ConverterOdkaz na web výrobce: http://www.alli..

1 ks

6 089 Kč

TP-LINK MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220LPŘEHLEDMC220L je média konvertor určený k převodu méd..

10 ks

415 Kč

TP-LINK MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media ConverterPŘEHLED* Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, ..

10 ks

611 Kč

UBIQUITI UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE

F-POEUBNT FiberPOE je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě..

6 ks

735 Kč

TP-LINK MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media ConverterPŘEHLED* Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, ..

6 ks

611 Kč

D-LINK DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter

DMC-G01LC/ED-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media ConverterPopisD-Link DMC-G01LC je media konvert..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

616 Kč

ALLIED TELESIS PSU for GW iMG616BD, 12V/1,5A

074-000260..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

372 Kč

ATEN 1x seriový port RS232/422/485 přes LAN, IP

1x seriový port RS-232/422/485 přes NET. Umožňuje ovládat po IP sériový port RS-232/422/485. Nabízí ..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

5 400 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 67 (celkem stran 5)