• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0
    0

Ostatní příslušenství

OEM MikroTik solidMOUNT - Precizní kovový držák pro LHG jednotky

Popis produktuSolidMOUNT je kovový, precizní, nastavitelný držák s jemným lazením pomocí dvou postra..

7 ks

735 Kč

SOLARIX Kotva pro kulatý 2-6mm FO kabel DROP FTTx G.657A

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu o průměru 2-6mm.PŘEHLEDKotva „@“ je optimalizová..

4 ks

61 Kč

DATACOM Kabelová průchodka PG7 (3 - 6.5 mm) šedá

Kabelová průchodka PG7 pro lepší organizaci kabelů při vstupu do rozvaděčové skříně.cena za 1kspro k..

1 ks

6 Kč

OEM POE-PAN16ST, Stíněný 16-portový pasivní POE injektor panel

Produktové specifikaceStíněný panel integrující 16 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až še..

3 ks

828 Kč

OEM Úchyt na komín OK-50W13 - bez nutnosti vrtání

PŘEHLEDObjímka se zesíleným profilem. Možnost montáže velkých anténních konstrukcí nebo SAT disk ke ..

10 ks

487 Kč

OEM Optický FTTH box

FTTH BOXlze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000součástí balení jsou i prucho..

5 ks

42 Kč

OEM Optická spojka SC/APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplextyp broušení: APC..

7 ks

32 Kč

OEM TP 607 tester pro strukturované kabeláže - sada

Popis produktu: Tester na strukturované kabeláže, koaxiální kabely, telefonní kabely a USB kabely má..

1 ks

4 326 Kč

OEM BNC konektor na koaxiální kabel 1ks

na kabely typu RG58, tj. cca 4,5mm průměr..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

19 Kč

OEM BNC konektor na koaxiální kabel 100ks

na kabely typu RG58, tj. cca 4,5mm průměr..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 603 Kč

OEM Úchytka pro instalaci FTTX DROP kabelu samonos.zp.

Úchytka pro instalaci FTTX DROP kabelu samonosným způsobemPopis: beznástrojová instalace, ocel..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

118 Kč

FULL Tester Cable Tracker

Popis produktu:Technické parametry:*Max. délka kabelu 10 kmHodnoty měření:*Vyhledávání, Průcho..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

2 403 Kč

OEM Odrušovač Omni Antenna AMO-5G10/AMO-5G13, ODR-AMO

Odrušovač Omni Antenna AMO-5G10/AMO-5G13, ODR-AMOPŘEHLEDOdrušovač pro Ubiquiti AirMax Omni Antenna A..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

97 Kč

OEM Odrušovač AirMax BaseStation AM-5G16-120, ODR-5G16-120

Odrušovač AirMax BaseStation AM-5G16-120, ODR-5G16-120PŘEHLEDOdrušovač se zadním krytem pro Ubiquiti..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 190 Kč

OEM MEANWELL SCP-35-12 Průmyslový spínaný zdroj s funkcí nabíječky (UPS) 35W 12V

Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well v kovové krabičce se svorkovnicí a vodiči k připojení..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

410 Kč

Zobrazuji 76 až 90 z 154 (celkem stran 11)