• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0
    0

Ostatní příslušenství

OEM POE-PAN16ST, Stíněný 16-portový pasivní POE injektor panel

Produktové specifikaceStíněný panel integrující 16 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až še..

6 ks

752 Kč

OEM Úchyt na komín OK-50W13 - bez nutnosti vrtání

PŘEHLEDObjímka se zesíleným profilem. Možnost montáže velkých anténních konstrukcí nebo SAT disk ke ..

10 ks

443 Kč

OEM Kabelová průchodka PG 13,5mm

pancéřový závit, průměr 13,5 mm..

4 ks

20 Kč

OEM Odrušovač pro RBSEXTANTG-5HPnD, ODR-RBSEXTANTG-5HPnD

Odrušovač pro RBSEXTANTG-5HPnD, ODR-RBSEXTANTG-5HPnDPŘEHLEDOdrušovač pro RBSEXTANTG-5HPnD snižuje ne..

7 ks

41 Kč

OEM Optický FTTH box

FTTH BOXlze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000součástí balení jsou i prucho..

5 ks

38 Kč

OEM Optická spojka SC/APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplextyp broušení: APC..

12 ks

29 Kč

OEM TP 607 tester pro strukturované kabeláže - sada

Popis produktu: Tester na strukturované kabeláže, koaxiální kabely, telefonní kabely a USB kabely má..

1 ks

3 931 Kč

JIROUS Kabelová průchodka M20 (25ks)

M20 * montážní otvor průměr 20 mm * modré provedení * snadné protažení eternetového kabelu ..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

537 Kč

OEM BNC konektor na koaxiální kabel 100ks

na kabely typu RG58, tj. cca 4,5mm průměr..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 396 Kč

OEM Úchytka pro instalaci FTTX DROP kabelu samonos.zp.

Úchytka pro instalaci FTTX DROP kabelu samonosným způsobemPopis: beznástrojová instalace, ocel..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

95 Kč

OEM Odrušovač Omni Antenna AMO-5G10/AMO-5G13, ODR-AMO

Odrušovač Omni Antenna AMO-5G10/AMO-5G13, ODR-AMOPŘEHLEDOdrušovač pro Ubiquiti AirMax Omni Antenna A..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

878 Kč

OEM Odrušovač AirMax BaseStation AM-5G16-120, ODR-5G16-120

Odrušovač AirMax BaseStation AM-5G16-120, ODR-5G16-120PŘEHLEDOdrušovač se zadním krytem pro Ubiquiti..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 101 Kč

OEM Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

138 Kč

SOLARIX Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67

Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67PŘEHLEDTyto průmyslové zásuvkové moduly strukturova..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

222 Kč

OEM MEANWELL SCP-35-12 Průmyslový spínaný zdroj s funkcí nabíječky (UPS) 35W 12V

Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well v kovové krabičce se svorkovnicí a vodiči k připojení..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

369 Kč

Zobrazuji 76 až 90 z 157 (celkem stran 11)