• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0

Switche a firewally

Cisco switch CBS110-24PP, 24xGbE RJ45, 2xSFP (combo with 2 GbE), fanless, PoE, 100W - REFRESH

Cisco CBS110-24PP Business 110 Series Unmanaged Switche - REFRESHCenová dostupnost a výkonJedná se o..

1 ks

4 433 Kč

Cisco switch CBS350-16FP-2G, 16xGbE RJ45, 2xSFP, fanless, PoE+, 240W - REFRESH

Cisco CBS350-16FP-2G Business 350 Series Switch - REFRESHSoučást všech malých podnikůJedná se o prod..

7 ks

9 908 Kč

Cisco switch CBS250-8P-E-2G, 8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless, PoE+, 67W - REFRESH

Cisco CBS250-8P-E-2G Business 250 Series Smart Switche - REFRESHCenová dostupnost a výkonJedná se o ..

1 ks

3 714 Kč

Cisco switch CBS250-8T-E-2G, 8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless - REFRESH

Cisco CBS250-8T-E-2G Business 250 Series Smart Switche - REFRESHCenová dostupnost a výkonJedná se o ..

1 ks

3 228 Kč

Cisco switch CBS250-8FP-E-2G, 8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless, PoE+, 120W - REFRESH

Cisco CBS250-8FP-E-2G Business 250 Series Smart Switche - REFRESHCenová dostupnost a výkonJedná se o..

1 ks

3 949 Kč

UBIQUITI UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 -MM Module, 10G, 2-pack

UACC-OM-MM-10G-D-2 je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC kone..

10 ks

1 053 Kč

UBIQUITI UBNT UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack

Popis produktuUACC-OM-SM-10G-D-2 je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zako..

9 ks

2 406 Kč

ZyXEL GS1900-8HP v3 8-port Desktop Gigabit Web Smart PoE switch: 8x Gigabit metal, IPv6, PoE budget

GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funk..

21 ks

2 860 Kč

Ubiquiti UACC-LRE, Long-range Ethernet Repeater (up to 1 km link distances)

Long-range Gigabit Ethernet adapter that receives 802.3af/at PoE/PoE+ and offers passthrough PoE out..

7 ks

791 Kč

Ubiquiti UF-Terminal-Box, UFiber Outdoor Terminal Box

UFiber Outdoor Terminal Box Weatherproof, pole-mountable enclosure designed to protect outdoor UFibe..

10 ks

790 Kč

UBIQUITI UBNT UACC-CM-RJ45-10G, 10G Metalický Modul

SFP+ modul/konvertor umožňuje připojit ethernetový kabel s konektorem RJ45. Kompatibilní se všemi 10..

20 ks

1 525 Kč

TENDA TEG3328F Gigabit L2 Managed Switch, 24x RJ45 1Gb/s, 4x SFP, STP, RSTP, MSTP, IGMP, VLAN, Rack

Tenda TEG3328F je Gigabitový L2 switch s 24x RJ45 a 4x SFP porty. 24x RJ45 (10/100/1000 Mb/s) + 4x S..

1 ks

3 594 Kč

MIKROTIK CRS504-4XQ-IN, Cloud Router Switch

Popis produktuOptický Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN je vhodné 19" rackmount řešení pro vstup do ..

1 ks

18 465 Kč

TP-LINK TL-SM331T SFP Gb RJ45 Module

TL-SM331T*Podpora standardu 1000BASE-T v hostitelských systémech*Podpora funkce deaktivace TX*Dosah ..

20 ks

383 Kč

UBIQUITI UBNT UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE

Popis produktuUFiber WiFi6 GPON CPEHigh-performance WiFi 6 GPON CPE.The UFiber WiFi6 GPON CPE (UF Wi..

20 ks

2 779 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 2297 (celkem stran 154)