• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0
    0
    0

Moduly pro přepínače

UBIQUITI UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení akt..

2 ks

1 670 Kč

UBIQUITI UBNT UF-MM-10G-20,U Fiber,MM Modul,10G,20-Pack

Popis produktuUF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC..

2 ks

8 646 Kč

UBIQUITI UBNT UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module

Popis produktuUFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ub..

20 ks

1 921 Kč

ZYXEL SFP-1000T SFP to Gigabit Module

Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit ModuleThis module can be used everywhere where you have SFP or SFP+ p..

4 ks

1 901 Kč

Ubiquiti UBNT UF-RJ45-10G [SFP modul s RJ45 s podporou 1G/10G ethernetu]

UBNT UF-RJ45-10GUF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický ka..

20 ks

1 653 Kč

A-LINK SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umo..

10 ks

502 Kč

A-LINK SFPplus 10G Cable 5M Cisco

SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a ..

15 ks

1 335 Kč

A-LINK SFP+  10G MM 850nm 300m Cisco

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

20 ks

793 Kč

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100/1000Mbps. Standardní 8P8C RJ45 konektor. Ob..

9 ks

584 Kč

NETRIX NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)

NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)PartNumber: SFP-10G-LR/PN03306..

20 ks

2 189 Kč

A-LINK SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové dé..

18 ks

336 Kč

CISCO DS-SFP-FC16G-SW=

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, spareodkaz na stránky výrobce https://www.cisco.com/c/en/us/produ..

100 ks

3 283 Kč

A-LINK SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umo..

10 ks

502 Kč

A-LINK SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

14 ks

1 540 Kč

NETGEAR Mini GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

OVERVIEWGet Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity.The ProSAFE® GBIC Module is a LC duple..

4 ks

3 561 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 280 (celkem stran 19)