• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0

Moduly pro přepínače

TP-LINK TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km

TL-SM321A-2 - Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDMModul TP-Link TL-SM321A-2 byl vyvinut v souladu se..

10 ks

244 Kč

OEM PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV

PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV OTDR pro servisní měření a analýzu SM optických spoj..

1 ks

24 144 Kč

UBIQUITI UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul

Popis produktuUF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek ř..

20 ks

980 Kč

SIGNAMAX 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10k..

3 ks

790 Kč

SIGNAMAX 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo..

10 ks

335 Kč

SIGNAMAX 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo..

16 ks

251 Kč

TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m

TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzálenost až 300m pomocí duplexního multi-..

5 ks

354 Kč

MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm

Popis produktuXS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podpor..

18 ks

3 010 Kč

ALLIED TELESIS SPLX10A

SPLX10a1000LX (LC) single-mode, 10kmThe SPLX10a offers a long-haul option to extend your network up ..

3 ks

3 116 Kč

SIGNAMAX 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely..

8 ks

363 Kč

TP-LINK TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km

TL-SM321B-2 - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module *Přijímá nejnovější standard 1000Base-BX*Pře..

10 ks

244 Kč

SIGNAMAX 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optic..

11 ks

257 Kč

ZYXEL SFP LC Bidirectional, 20km,10pcs

Zyxel SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)..

1 ks

26 196 Kč

SIGNAMAX 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optic..

13 ks

215 Kč

SIGNAMAX 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp.

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely..

10 ks

632 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 336 (celkem stran 23)