• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0
    0

Příslušenství, doplňky a kabely

UBIQUITI UBNT univerzální držák antén pro všechny NanoStation a LocoStation

Popis produktuPředstavujeme univerzální rameno držáku (UB-AM) podle Ubiquiti. Určeno pro montáž na s..

3 ks

147 Kč

HP 58x0AF 650W AC Rfrbd Power Supply

HP 58x0AF 650W AC Rfrbd Power SupplyPartNumber: JC680AR..

2 ks

5 187 Kč

UBIQUITI UBNT nanoHD RetroFit Mount kit, 3-pack

Popis produktuNanoHD-RetroFit-3 je montážní kit pro uchycení UAP-nanoHD jednotky na zeď nebo strop p..

6 ks

838 Kč

UBIQUITI UBNT CKG2-RM - Racková sada pro Cloud Key G2

Popis produktuCKG2-RM je příslušenství pro CloudKey G2, CloudKey G2 Plus a slouží k instalaci těchto..

20 ks

2 501 Kč

TECHNOSONIC Technaxx endoskopická videokamera TX-116

Vodotěsná kontrolní endoskopická videokamera TX-116 s monitoremVlastnosti:*Vodotěsná mini endoskopic..

3 ks

1 378 Kč

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Tento modul SFP + kompatibilní se standardem OEM je vysoce výkonný a cenově výhodný přístroj podporu..

15 ks

637 Kč

HP Enterprise HP 5500 150WAC Power Supply

HP 5500 150WAC Power SupplyPartNumber: JD362B..

5 ks

9 646 Kč

HP Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVRPartNumber: J9150D..

3 ks

7 468 Kč

HP Enterprise PD-3501G-AC 1p GE 802,3af Midspan

PD-3501G-AC 1p GE 802,3af MidspanPartNumber: JW627A..

1 ks

1 026 Kč

HP Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC C-Cable

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC C-CablePartNumber: JH695A..

2 ks

5 849 Kč

HP Enterprise HPE 58x0AF Frt(prt) Bck(pwr) Fan Tray

HPE 58x0AF Frt(prt) Bck(pwr) Fan TrayPartNumber: JC683A..

4 ks

3 794 Kč

PREMIUMCORD Izolační páska PVC 15/10 červená

PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 červenáPVC0,13 mm x 15 mm x 10 mTechnické parametry:tloušťka 0,..

1 ks

9 Kč

OEM DCSV21  DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí

Napájecí DC konektor 2.1mm osazený svorkovnicí pro připojení napájecího kabelu od zdroje.Technické s..

20 ks

16 Kč

OEM 4portový napáj. panel s ochranou proti přepětí 30V

4 portový napájecí power panel s ochranou proti přepětí, pojistkou a signalizací 30VJedná se o gigab..

1 ks

932 Kč

OEM Mikrotik Napájecí adaptér 5V 3A

Napájecí zdroj 5V, 3A, 15W. GM-0530MikroTik OEMrozměry konektoru - 1,7mm vnitřní / 4mm vnější..

7 ks

169 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 547 (celkem stran 37)