Síťové prvky

OEM Anténní držák 20cm T (p.3,2 cm)

Vzdálenost od zdi: 200mmVýška: 115mm (pracovní 83mm)Průměr trubky: 32mmZákladna: tvar T rozměry-120x..

11 ks

137 Kč

ABB Jednozásuvka ABB TANGO 1xRJ45 cat6 UTP bílá

dodáváno včetně keystone, jak zobrazeno na obrázku..

15 ks

182 Kč

DATACOM Patch panel 24x RJ-45,Cat5e UTP,1U,19

DATACOM Patch panel 19" UTP 24 port CAT5E LSA 1U BK (3x8p)* 19" Patch panel určený pro montáž do 19"..

6 ks

714 Kč

FULL Tester Cable Tracker

Popis produktu:Technické parametry:*Max. délka kabelu 10 kmHodnoty měření:*Vyhledávání, Průcho..

1 ks

2 164 Kč

TRITON Stojanový rozvaděč 42U (š)600x(h)800

Upozornění:Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace ..

1 ks

11 322 Kč

TRITON Stojanový rozvaděč 42U (š)600x(h)800 perf.dveře

Upozornění:Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace ..

1 ks

10 863 Kč

TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

PŘEHLED/OVERVIEW* Single-mode SFP+ LC Transceiver* Hot-Pluggable with maximum flexibility* Compatibl..

11 ks

1 911 Kč

DATACOM Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks

Manžetka pro konektor RJ 45 šedá/bílá 100 ks..

4 ks

317 Kč

TP-LINK TL-WPA4220Kit N300 Powerline Extend.Kit

TP-LINK TL-WPA4220KITStartovní sada s bezdrátovým powerline opakovačem AV500 s rychlostí 300 Mbit/sP..

20 ks

1 477 Kč

HIKVISION DS-2CV2Q01FD-IW(4mm)/16GB-T

PŘEHLED*Up to 1.0 megapixel high resolution*Two video streams*4mm fixed lens*Digital Wide Dynamic Ra..

20 ks

1 086 Kč

DATACOM 10

Upozornění:Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace ..

3 ks

1 913 Kč

ZYXEL 24xGb fanless rack switch GS1100-24E

24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmountRack-mountableGS110..

11 ks

2 150 Kč

GEMBIRD Sada nářadí, 44ks

Obsah balení:-PHILLIPS: PH000 (2x), PH00 (2x), PH0, PH1-POZI: PZ0 (2x), PZ1 (2x)-SLOTTED: 1, 1.5, 2,..

8 ks

248 Kč

TP-LINK TL-WPA8630PKIT 1300Mbps Powerline kit

PŘEHLEDAV1300 Gigabitový Powerline Kit pro rozšíření Wi-Fi s podporou AC - TL-WPA8630P KIT*AC1200 - ..

17 ks

3 820 Kč

TP-LINK TL-WN725N 150Mbps Nano Wifi N USB Adapter

PŘEHLED* Elegantní miniaturní design umožňuje po zapojení adaptéru jeho ponechání v USB portu notebo..

20 ks

168 Kč

Zobrazuji 31 až 45 z 6143 (celkem stran 410)