Síťové prvky

TRITON Osvětlovací jednotka 1U, 19

RAB-OJ-X01-A1..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

2 043 Kč

CISCO ASA5525-FPWR-K9

Cisco ASA5525-FPWR-K9OVERVIEWASA 5525-X with FirePOWER Services, 8GE data, AC, 3DES/AES, SSDSPECIFIC..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

179 918 Kč

EZVIZ Vault Live 4IPC (X5C)

ezNVRInternetový bezdrátový síťový videorekordér*Podpora 4 IP kamer Wi-Fi*Podpora 3,5 „HDD*Rozhraní ..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

2 171 Kč

NETGEAR Insight Managed 8-Port GbE PoE Smart Cloud Desktop Switch w/2 SFP Fiber Ports (62W) - PROMO

Promo akce je platná od 15.1.2019 do 22.3.2019 nebo do vyprodání zásob. GC110PFiremní osmiportový et..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

4 330 Kč

ALLIED TELESIS DAC Twinax 7m SFP+ AT-SP10TW7

Allied Telesis 7m SFP+ AT-SP10TW7Twinax direct attach cable (7 m)SPECIFICATIONSEnvironmental* Operat..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

5 374 Kč

ZYXEL Vantage REPORT  5 DEVICES

Centralized Network Reporting Software for 5 devicesProduktové č.: 91-996-036001BPodrobné informace:..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

6 665 Kč

TRITON 19

RAB-UP-X19-A119“ plně výsuvná police - výška 45 mmhloubka:650 mmnosnost:45 kgPříbalŠroub M6 x 10 .....

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 522 Kč

MIKROTIK RBSXTG-5HPacD-SA, 13dBi, L4,high power,AC

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, 13dBi, L4,high power,AC, sektorový APPřehled* Systémové řešení platforem ..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

2 644 Kč

NETGEAR L3 UPGD LICENSE GSM7252PS, GSM7252PL

NETGEAR L3 UPGD LICENSE GSM7252PS, GSM7252PLPartNumber: GSM7252PL-10000S..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

11 397 Kč

HP Enterprise Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 802,11ac AP

Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 802,11ac APPřehledInovativní a esteticky konstruované, outdoorové AP-27..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

32 640 Kč

TRITON Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 6U (š)600x(h)615

RBA-06-AD6-CAX-A1..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

3 218 Kč

HP Enterprise 10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR

10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVROptical Wave Length*850 nmMax Transfer Distance*984 ftPorts/Connect..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

25 475 Kč

MIKROTIK R11e-4G - 4G/LTE miniPCI-e karta, 2x u.Fl

Popis produktuR11e-4G je 4G/LTE kartička určená do miniPCI-express slotu a je osazena dvěma u.Fl kon..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

1 808 Kč

ALLIED TELESIS X510-28GSX-NCBP1

Allied Telesis X510-28GSX-NCBP1..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

11 628 Kč

JIROUS Panelová anténa JPA-9 S/0.5  2,4GHz

Použití: * ideální panelová anténa pro náročné uživatele * nejnižší cena na trhu s garantovano..

Doba dodání: není skladem, na dotaz

282 Kč

Zobrazuji 6256 až 6270 z 6939 (celkem stran 463)