Síťové prvky

TRITON Stojanový rozvaděč 22U (š)600x(h)900 černý

RMA-22-A69-BAX-A1 Upozornění:Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv p..

1 ks

8 662 Kč

NETRIX NOVATRON GLC-T/PN00220 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-T/PN00220 (OEM pro Cisco)PartNumber: GLC-T/PN00220..

2 ks

2 042 Kč

TP-LINK Mercusys AC12G dual band gigabit router

AC12GAC1200 Dual Band Wireless Router, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 1 10/100/1000M WAN + 3 ..

20 ks

897 Kč

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 5m zelený

Patch kabel CAT5E UTP PVC 5m zelený non-snag-proof C5E-155GR-5MB..

15 ks

57 Kč

ZYXEL CAM3115 Alarm Beeper & PoE for Aurora Cam

Alarm Beeper & PoE for Aurora Cam..

1 ks

913 Kč

ASUS Wireless-AC1750 Dual Band Gigabit Route RT-AC65P

ASUS Wireless-AC1750 Dual Band Gigabit Route RT-AC65PPartNumber: 90IG0560-MO3G10..

12 ks

2 395 Kč

D-LINK DIR-2660 EXO AC2600 Smart Mesh Wi-Fi Router

EXO AC2600 Smart Mesh Wi-Fi Router- 802.11 a/g/n/ac Wi-Fi technology- 10/100/1000Mbps Ethernet ports..

12 ks

3 403 Kč

PREMIUMCORD Izolační páska PVC 15/10 červená

PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 červenáPVC0,13 mm x 15 mm x 10 mTechnické parametry:tloušťka 0,..

7 ks

9 Kč

A-LINK SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové ..

6 ks

1 614 Kč

OEM SFP+ 10GBASE-LR/LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco

Formát*SFP plusTyp konektoru*LC duplexPřenosová rychlost*10GbpsPřenosový protokol*10Gbps EthernetDos..

1 ks

1 125 Kč

TP-LINK Archer VR2800v telefonní VDSL router

AC2800 WLAN MU-MIMO telefonní DSL router*Super VDSL – Nejnovější technologie VDSL (VDSL2 Profile 3..

14 ks

5 999 Kč

ASUS PCE-AC88 - Dual BanD Wireless-AC3100 PCI-E client card 4 external antenns with stand

Dvoupásmový bezdrátový PCI-E adaptér AC3100* Vylepšete svůj stolní počítač o dvoupásmové připojení 4..

6 ks

2 792 Kč

MIKROTIK GPEN11 Nástěnný gigabitový PoE injektor

GPEN11 je nástěnný napájecí injektor umožňující PoE napájení aktivních prvků.Jedná se o součást GPEN..

6 ks

264 Kč

ZYXEL 8xGb 4xPOE fanless desktop sw. GS1200-8HPV2

GS1200-8HPV2-EU0101F8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W)..

2 ks

2 096 Kč

PREMIUMCORD Konektor RJ45 8pinů na lanko

Konektor RJ45 krimpovací pro kulaté kabely*RJ45 8P8C 8 pinů*nestíněný konektor*vhodné na lanko Cat5..

20 ks

3 Kč

Zobrazuji 91 až 105 z 6359 (celkem stran 424)