Síťové prvky

TP-link TL-WA801N [Bezdrátový Access point N 300 Mb/s]

Bezdrátová rychlost 300 Mb/s - ideální pro plynulé přehrávání HD videa, hlasu a hraní onlinePodporuj..

10 ks

493 Kč

LYNX CS Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 5m

Simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3mSimplexní optický single-mode patch ..

1 ks

495 Kč

GRANDSTREAM GWN7615 AP, 802,11acWave2, dualband 3x3:3 MU-MIMO, 16SSDI, 200+ konk. kl., dosah 175m

GWN7615 je výkonný podnikový 802.11ac Wave-2 Wi-Fi přístupový bod k vytvoření sítě se střední až vys..

1 ks

2 382 Kč

HP Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D RENEW

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D RENEW..

3 ks

1 522 Kč

ZyXel LTE7480-M804,LTE B1/3/5/7/8/20/38/40/41,WCDMA B1/9, Standard,EU/UK Plug,FCS, support CA B1+B3

LTE7480-M804,LTE B1/3/5/7/8/20/38/40/41,WCDMA B1/9, Standard,EU/UK Plug,FCS, support CA B1+B3 The Z..

3 ks

9 862 Kč

ZyXel LIC-SAPC, 1 YR Secure Tunnel & Managed AP Service License for USG FLEX 100(W)

LIC-SAPC, 1 YR Secure Tunnel & Managed AP Service License for USG FLEX 100(W)..

100 ks

1 850 Kč

LYNX CS Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 10m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 10mDuplexní optický single-mode patch kabel. LS0H p..

5 ks

225 Kč

D-Link AX5400 Wi-Fi 6 Router

AX5400 Wi-Fi 6 Router - Wi-Fi 6 compatible - Dual Band AX5400 (600 + 4800 Mbps) - OFDMA and MU-MIMO..

4 ks

4 640 Kč

HP Aruba Instant On 12V Power Adapter AP11 AP11D AP12 AP15 AP22

Aruba Instant On 12V Power Adapter AP11 AP11D AP12 AP15 AP22..

1 ks

413 Kč

GRANDSTREAM GWN7605LR AP 802,11ac Wave2, 2×2:2 MU-MIMO, 8 SSDI, 100+ klientů, 1.27Gbps, IP66, 250m

Tento venkovní Wi-Fi přístupový bod nabízí rozšířený rozsah pokrytí pro vnitřní i venkovní prostory,..

1 ks

2 758 Kč

ASUS ROG Strix GS-AX5400

ASUS ROG STRIX GS-AX5400 dvoupásmový herní router WiFi 6, kompatibilní s PS5, mobilní herní režim, V..

4 ks

5 884 Kč

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD), 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz Wi-Fi, 25dBm, anténa 2x18dBi

MikroTik LHG 2The Light Head Grid (LHG) je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 18dB..

3 ks

1 425 Kč

ASUS RT-AX86U

Vychutnejte si nejrychlejší a nejhladší WiFi herní připojení, jaké kdy dosáhl s dvoupásmovým WiFi 6 ..

9 ks

6 677 Kč

D-Link DAP-2682 Wireless AC2300 Wave2 Dual-Band PoE Access Point

AC2300 802.11ac Wave 2, až 2,3 Gb/s1 4x4 MU-MIMO s technologií Beamforming Band Steering 2x Gigabit ..

5 ks

3 810 Kč

Cisco CP-PWR-ADPT-3-EU

..

10 ks

547 Kč

Zobrazuji 106 až 120 z 24099 (celkem stran 1607)