Soutěž: A-MAN rozdává mobily!

Potřebuješ foťák, kameru, tablet nebo třeba pračku? Ať je to cokoli, právě je ten správný čas na nákup! Náš maskot A-man se rozhodl, že každý týden jednomu z vás pošle telefon Asus Zenfone GO v hodnotě 3 998 Kč.

Hrajeme o mobilní telefon Asus Zenfone GO.

Zúčastnit soutěže se může každý kdo splní pravidla.

 

 

Pravidla soutěže:

1) Nakup na e-shopu www.whaat.cz alespoň v hodnotě 3 998 Kč.

2) Schovej si objednávku s číslem objednávky.

3) Každý týden vylosujeme jednoho zákazníka – jedno číslo objednávky, které zveřejníme na našich sociálních sítích.

Termín soutěže: 24. 7. – 3. 9. 2017

Každé úterý ve 12:00 proběhne vyhlášení vítěze na sociálních sítích Facebook a Instagram Whaat.cz. Poslední vyhlášení proběhne v úterý 5. 9. 2017.

Obecná pravidla:

  1. Každý, kdo nakoupí zboží v minimální hodnotě 3 998 Kč v internetovém obchodě whaat.cz bude zařazen do slosování o mobilní telefon.
  2. Výherce je povinen si schovat účtenku, kterou se následně prokáže.
  3. Výherce budeme kontaktovat pomocí uvedeného mobilního telefonu či e-mailu uvedeného v objednávce. Pokud výherce není k zastižení ani po třetím pokusu pořadatele kontaktovat výherce, nárok na výhru zaniká a výhra propadá ve prospěch pořadatele.
  4. Výhra bude výherci předána formou zaslání na uvedenou adresu.
  5. Vyhrazujeme si právo soutěž v jejím průběhu změnit, zrušit, pozastavit, ukončit bez udání důvodu a to v případě, že dojde k neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá soutěžící nárok na jakékoli odškodnění nebo vypořádání.
  6. Na výhru není poskytována záruka, výhru nelze vymáhat soudní cestou.
 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WHAAT.CZ    © 2017 Copyright WHAAT.CZ

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.