• Cena
    Kč -
  • Výrobce
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Dostupnost
    0
    0
    0
    0

Switche a firewally

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

5 ks

Cena s DPH: 708 Kč Cena bez DPH: 585 Kč

HP Enterprise HP 5500 150WAC Power Supply

5 ks

Cena s DPH: 9 186 Kč Cena bez DPH: 7 592 Kč

A-LINK SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

2 ks

Cena s DPH: 550 Kč Cena bez DPH: 455 Kč

A-LINK 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco

2 ks

Cena s DPH: 1 703 Kč Cena bez DPH: 1 407 Kč

A-LINK SFP 100/1000M RJ45 Cisco

4 ks

Cena s DPH: 612 Kč Cena bez DPH: 505 Kč

A-LINK SFPplus 10G Cable 2M Cisco

6 ks

Cena s DPH: 742 Kč Cena bez DPH: 613 Kč

TP-LINK Mercusys MS105G 5xGb switch, plastic case

20 ks

Cena s DPH: 299 Kč Cena bez DPH: 247 Kč

A-LINK SFP 1G RJ45 Cisco

6 ks

Cena s DPH: 612 Kč Cena bez DPH: 505 Kč

ZYXEL 8xGb 4xPOE fanless desktop sw. GS1200-8HPV2

1 ks

Cena s DPH: 2 111 Kč Cena bez DPH: 1 745 Kč

CISCO SF352-08-K9-EU

3 ks

Cena s DPH: 3 739 Kč Cena bez DPH: 3 090 Kč

CISCO SF350-48 48-port 10/100 Managed Switch

1 ks

Cena s DPH: 10 681 Kč Cena bez DPH: 8 827 Kč

UBIQUITI UBNT EdgeSwitch 8XP POE, 8x Gigabit POE portů, 24V

3 ks

Cena s DPH: 4 404 Kč Cena bez DPH: 3 639 Kč

HP Enterprise HPE 5130 48G 4SFP+ EI Switch

1 ks

Cena s DPH: 102 357 Kč Cena bez DPH: 84 592 Kč

ZYXEL 24xGb fanless rack switch GS1100-24E

9 ks

Cena s DPH: 2 086 Kč Cena bez DPH: 1 724 Kč

D-LINK DGS-1026MP 24x10/100/1000 Desktop Switch

2 ks

Cena s DPH: 7 627 Kč Cena bez DPH: 6 303 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 2391 (celkem stran 160)