• TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module

Podrobnosti o produktu
Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení, pak je optický transceiver tou nejlepší volbou.

Popis produktu:
Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. S transceiverem TL-SM311LM dosáhnete několika kilometrového spoje. Modul je napájen přímo ze switche.

Parametry:
Hmotnost: 0,12 kg
Konektor: 2x LC
Max. délka spoje: 550 / 275 m
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Optický kabel: 50/125 a 62,5/125
Ostatní: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka: 850 nm

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module

  • Výrobce: TP-LINK
  • Kód výrobku: tcdur84
  • PartNumber: TL-SM311LM
  • EAN: 6935364030209
  • Externí sklad: 20 ks
  • Doba dodání: 2-3 dny
  • Cena s DPH: 476 Kč

  • Cena bez DPH: 393,8 Kč